Reklama

Reklama

W Pobierowie rośnie kolejny hotel "gigant". Pobije Gołębiowskiego?

Hotel Gołębiowski budowany w Pobierowie ma być największym tego typu obiektem w Polsce. Wiele wskazuje na to, że na jego wielkie otwarcie zapowiadane od wiosny będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Tymczasem w niewielkiej nadmorskiej miejscowości już rośnie konkurencja dla giganta.

Pobierowo stanie się hotelowym zagłębiem?

Pobierowo z roku na rok zyskuje na popularności. Statystyki podają, że miejscowość zaczyna odwiedzać coraz więcej turystów - z czasem może stać się nawet hotelowym zagłębiem.

O niewielkiej wsi nad Bałtykiem zrobiło się głośno przed kilkoma laty, za sprawą ogromnej inwestycji Tadeusza Gołębiowskiego. Początkowo przewidywano otwarcie olbrzymiego hotelu wiosną br., jednak plany nieco się pokrzyżowały - najpierw przez pandemię, potem z powodu śmierci inwestora. Wszystko wskazuje więc na to, że na uroczyste otwarcie kompleksu trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

Reklama

Oto, co przedstawia oferta hotelu Gołębiowski w Pobierowie:

  • cztery parkingi, 
  • Aquapark - zjeżdżalnie, sauny, baseny, tzw. dzika rzeka, sztuczna fala, jacuzzi, baseny wewnętrzne i zewnętrzne,
  • kompleks SPA,
  • restauracje i zaplecze kuchenne, sala jadalna mieszcząca 3500 gości,
  • 1100 pokojów, 6 wind,
  • 16 sal konferencyjnych,
  • sale kinowe, strefa rozrywki, boiska do gry w piłkę siatkową, koszykową, ściana wspinaczkowa, boiska do mini piłki nożnej, bawialnie dla dzieci.

Czytaj również: Nocleg nad Bałtykiem droższy niż nad Adriatykiem?

Co ciekawe, w miejscowości trwają równocześnie prace nad budową kolejnego, imponującego obiektu - być może będzie to największa konkurencja dla Gołębiewskiego w tamtym rejonie.

Zobacz też: Luksusowe wakacje w Łebie. Jaki wybrać hotel?

Do hoteli olbrzymów nad Bałtykiem niebawem dołączy kolejny

Jak można zobaczyć na wizualizacjach, Pinea Resort będzie kolejnym olbrzymem wśród hoteli. Oficjalna strona obiektu oraz profil w mediach społecznościowych podają więcej szczegółów dotyczących nowego kompleksu. 

W luksusowym resorcie nie zabraknie strefy SPA z trzeba basenami (jeden na dachu), szerokim wachlarzem zabiegów fizjoterapeutycznych oraz usług okołomedycznych. Powstaną tam również dwie całoroczne restauracje, bary, kawiarnie, klimatyczne butiki. Inwestor jest przekonany, że kompleks będzie przyciągał turystów przez okrągły rok. Czy stanie się groźną konkurencją dla Gołębiewskiego? Wszystko na to wskazuje.  

Czytaj także: Katastrofa ekologiczna na dnie morza. Tysiące broni zalega w Bałtyku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hotel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy