Reklama

Wciąż widzisz na zegarku 11:11? Oto, co oznaczają anielskie liczby

Spoglądamy na zegarek i widzimy trzy lub cztery takie same liczby. Zastanawiamy się co to oznacza. Taki znak to nic innego, jak anielskie liczby. Skrywają one w sobie wiele sekretów. Część z nich stara się wytłumaczyć numerologia.

11:11, 22:22, 3:33. Niejednokrotnie, patrząc na zegarek, zdarza nam się ujrzeć taką godzinę lub jakiekolwiek inne, podobne kombinacje. Jak wynika z jednej z teorii anielskie liczby, czyli powtarzająca się sekwencja kilku liczb, są sposobem kontaktowania się świata duchowego z fizycznym. Mają wskazać nam dobry kierunek i poprawne działanie.

Zobacz również: Najmądrzejsze znaki zodiaku. Sprawdź, czy do nich należysz

To nie przypadek, że ciągle je widzisz

Dlaczego ciągle, spoglądając na zegarek, widzę lustrzane godziny? Takie pytanie niejednokrotnie przeszło przez myśl wielu z nas. W starożytności powtarzające się wzorce liczbowe kojarzone były z boskością i uważane za symbole duchowe. Numerolodzy rozwikłali ich znaczenie. Co poprzez anielskie liczby próbuje przekazać nam Wszechświat?

Reklama

Liczbami anielskimi nazywa się sekwencję trzech lub czterech takich samych liczb. Kiedy nieustannie się przed nami pojawiają możemy być pewni, że los ma nas w opiece. Co więcej, każda liczba anielska ma swoją własną, specyficzną i unikalną wibrację.

Zobacz również: Te znaki zodiaku to same problemy – egoiści, gwiazdy i królowe dramatu

11:11 - najbardziej znany ciąg liczb anielskich

Najbardziej znanym ciągiem liczb anielskich jest bez wątpienia godzina 11:11. Wiele osób uważa, iż świadczy ona o wewnętrznym przebudzeniu. Wszechświat sygnalizuje, że wkroczyliśmy na ścieżkę swojego duchowego celu, otwierając się jednocześnie na boski potencjał.

Ciąg dwójek jest wskazówką do poszukiwania równowagi. Trójki podpowiadają, aby kierować się kreatywnością, zaś czwórki polecają mierzyć się z wyzwaniami, które nadeszły. Piątki wskazują czas na pozytywne zmiany i zmierzenie się ze swoim losem, a szóstki oznaczają nową perspektywę na życie. Siódemki są zapowiedzą nagrody oraz wynagrodzenia krzywd, ósemki motywacją do ciężkiej pracy, zaś dziewiątki wskazówką do zakończenia pewnego rozdziału w życiu. Zero to znak, że robimy wszystko, jak należy.

Liczby anielskie powinny powtarzać się przez dłuższy czas - kilka dni, tygodni, a nawet miesięcy. Mogą to być tablice rejestracyjne samochodów, kwota rachunku, godzina, a nawet numer kolejki na poczcie. Liczby pojawiają się spontanicznie, tutaj nie da się nic wymusić. Ich pojawieniu się sprzyjać będzie nasza otwartość.

Zobacz również: Horoskop miesięczny na czerwiec 2022. Co nas czeka?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: numerologia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy