Reklama

Reklama

Wizjonerka Aida zwróciła się do Polaków. Oto co wydarzy się w 2023 roku

Aida Kosojan-Przybysz postanowiła podzielić się wizją dotyczącą przyszłości. W jednym z wywiadów powiedziała, jaki będzie 2023 roku. Chociaż stwierdziła, że przed nami interesujący czas, to przy okazji dodała, że ceny mogą nas zaskoczyć. Co jeszcze powiedziała jasnowidzka?

Aida Kosojan-Przybysz dzieli się wizjami

Aida Kosojan-Przybysz należy do grona najpopularniejszych jasnowidzów w kraju. Jest Ormianką, urodziła się w Gruzji, ale od lat mieszka w Polsce. Chętnie dzieli się swoimi wizjami, przeczuciami i przesłaniami. Prężnie rozwija profile w mediach społecznościowych, za pomocą których regularnie kontaktuje się ze swoimi odbiorcami. 

Aida Kosojan-Przybysz dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci. Za jego pomocą pomaga innym, motywuje i przekazuje wskazówki dotyczące życia. Chętnie porusza kwestie duchowe i odnosi się do przyszłości. To właśnie dzięki trafnym wizjom zyskała rozpoznawalność. Jest szczególnie kojarzona z przepowiednią dotyczącą pandemii.

Zobacz także: Masońska przepowiednia, która mrozi krew. Zbliża się III wojna światowa?

Reklama

Aida Kosojan-Przybysz o 2023 roku

Wizjonerka za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się z internautami dobrym słowem i przy okazji skłania ich do przemyśleń. Poza tym Aida Kosojan-Przybysz chętnie udziela wywiadów i w ostatnim czasie w rozmowie z Odetą Moro w Onet Rano postanowiła opowiedzieć o nadchodzący roku. 

Zobacz także: Baba Wanga o Polsce w 2023 roku. Co nas czeka według jasnowidzki?

Wizjonerka odpowiedziała również na pytanie dotyczące sytuacji ekonomicznej w Polsce. "Czasami się mówiło, że ludzie się bawią pieniędzmi, a teraz pieniądze się bawią ludźmi. [...] Według mnie, jeżeli chodzi o pieniądze, to jeszcze giełda może nas zaskoczyć, mogą ceny nas zaskakiwać" - dodała Aida Kosojan-Przybysz. 

***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy