Reklama

Reklama

​Wtedy kobiety zdradzają najczęściej. Podano konkretną datę

Zastanawiacie się, czy istnieje jakaś zależność kobiecej zdrady od danego momentu w roku? Okazuje się, że tak. Jest czas, kiedy robią to znacznie częściej.

Wydaje się, że nie ma żadnej zależności między zdradą, a okresem w roku. A jednak! Sprawdzono, że w pewnym czasie w roku kobiety szukają przygody w innych ramionach i skaczą w bok o wiele częściej niż zazwyczaj.

Kiedy kobieta zdradza? Jest taki czas w roku

Według badań przytoczonych przez Papilot, a przeprowadzonych przez portal randkowy Ashley Madison, okazuje się, że kobiety najczęściej decydują się na zdradę w okolicach... Dnia Matki. To właśnie w tym czasie w roku na portalu rejestruje się najwięcej bezdzietnych kobiet. Dlaczego?

Wyniki ankiety na portalu są jednoznaczne - kobiety, jako żony i matki, czują się niedoceniane. Aż 58 proc. kobiet najbardziej chciałoby dostać z okazji Dnia Matki romantyczny wieczór z partnerem, 33 proc. wyjechać do SPA, a 9 proc. mieć czas tylko dla siebie, jednak, jak wskazuje badanie, aż 66 proc. nie otrzymuje tego, czego pragnie i spędza ten czas jak każdy inny dzień.

Reklama

Czy to powód do skoku w bok? Twórcy strony mówią, że tak.

Przeczytaj też:

Najpopularniejsze imiona w Polsce. Które królują w tym roku?

Gwiazdy pokochały jeansowe stylizacje. Jesienią noś je śmiało!

"Sanatorium miłości": Anna i Zbyszek są razem? Zdradziła ich fryzjerka

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje