Reklama

Wybory Miss Polski 2021 coraz bliżej! To one będą walczyć o koronę!

Wybory Miss Polski cieszą się od lat sporym zainteresowaniem. W tym roku o tytuł najpiękniejszej Polki powalczą same piękności. Finałowa gala odbędzie się 20 sierpnia 2021 roku w Nowym Sączu i kandydatki przybyły już do Małopolski, by poznać region i przygotować się do rywalizacji o koronę.

Kiedy finał Wyborów Miss Polski 2021?

Wybory Miss Polski to wielkie wydarzenie, które co roku odbywa się etapowo. W eliminacjach do konkursu biorą udział najpiękniejsze Polki, które pragną przeżyć niezapomnianą przygodę. 

Pierwsze eliminacje odbywają się w poszczególnych regionach Polski, a następnie zwyciężczynie i wicemiss rywalizują ze sobą w ćwierćfinale, półfinale, by w końcu pojawić się na finałowej gali, którą w tym roku transmitować będzie telewizja Polsat 20 sierpnia 2021 o godzinie 19.30. 

Obecnie finalistki, które przeszły poprzednie etapy, już pojawiły się w Małopolsce. Piękne panie przybyły do Muszyny, by poznać to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. 

Reklama

Anna-Maria Jaromin przekaże koronę swojej następczyni!

Uczestniczki Wyborów Miss Polski 2021 zwiedziły Ogrody Sensoryczne, gdzie pozowały także do zdjęć i udzielały wywiadów. To tylko przedsmak tego, co będzie się działo na gali finałowej! 

24 kandydatki bardzo skrupulatnie przygotowują się do występu i to one zawalczą o koronę, którą poprzednio zdobyła Anna-Maria Jaromin. Trzeba przyznać, że dziewczyny nie będą mieć łatwego zadania, bo Anna-Maria powaliła jury oraz widzów Wyborów Miss Polski na kolana.

To właśnie ona przekaże koronę swojej następczyni. Patrząc jednak na zdjęcia, do których finalistki konkursu pozowały w Muszynie, trudno przypuszczać, która z dziewczyn ma największe szanse na wygraną - wszystkie olśniewają swoją urodą! 

***
Zobacz również: 

Znamy finalistki Miss Polski 2020! Która z nich otrzyma koronę?

Już w piątek Gala Finałowa Miss Polski Nastolatek

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy