Zagadka na inteligencję. Tylko 1% osób da radę w wyznaczonym limicie czasu

Łamigłówki mają zbawienny wpływ dla mózgu. Pobudzają kreatywność, ćwiczą logiczne myślenie i uczą rozwiązywania problemów. Jednak, aby zagadki były skuteczne, należy wykonywać je systematycznie. Warto wybierać różnorodne ćwiczenia, które będą dla ciebie wyzwaniem. Sprawdź się w jednym z naszych testów na inteligencję. Powodzenia!

Tylko 1% osób wie, jak rozwiązać zagadkę w wyznaczonym czasie
Tylko 1% osób wie, jak rozwiązać zagadkę w wyznaczonym czasieopracowanie własneINTERIA.PL

Test na inteligencję. 99% użytkowników poddaje się po kilku minutach

Dzisiaj przedstawimy ci jeden z trudnych testów IQ. Przerysuj na kartkę poniższy obrazek i spróbuj, nie odrywając długopisu, połączyć 9 kropek za pomocą 4 linii. Oczywiście możesz to zrobić bez pomocy przyborów piśmienniczych, jednak taka forma będzie po prostu łatwiejsza. Od narysowania obrazka, na wykonanie zadania masz 45 sekund. Gotowy? Start!

Zagadka
Zagadkaopracowanie własneINTERIA.PL

Poprawna odpowiedź

Udało ci się rozwiązać naszą zagadkę? Oznacza to, że jesteś bardzo inteligentną osobą. Jeśli nie podołałeś naszemu ćwiczeniu, to nic się nie stało. Zadanie to nie należy do najłatwiejszych. Zaledwie 1% osób jest w stanie wykonać to ćwiczenie w 45 sekund. Natomiast 99% internautów rozwiązuje tę łamigłówkę znacznie dłużej lub poddaje się po kilku minutach. Oto prawidłowa odpowiedź:

Może rozwiązałeś ćwiczenie inną metodą?
Może rozwiązałeś ćwiczenie inną metodą?opracowanie własneINTERIA.PL

Pamiętaj, kropki możesz połączyć również za pomocą innych kombinacji. Prawidłowych rozwiązań tej łamigłówki jest znacznie więcej, a to przedstawione przez nas jest tylko przykładem.

Kliknij w obrazek i sprawdź nasze inne testy
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze inne testyopracowanie własneINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas