Reklama

Zdjęciem w bieliźnie wywołała poruszenie. Tak uczy samoakceptacji

Nelly London jest influencerką, którą na Instgaramie śledzi niespełna pół miliona osób z całego świata. Niedawno pokazała internautom, w jaki sposób praktykuje self love. Zaznaczyła, że obdarzanie się miłością i okazywanie życzliwości względem swojego ciała pozwala zachować radość i spokój. Zdjęcie wywołało poruszenie. Słusznie?

Uczy, by pokochać siebie. Jej metoda zadziwia

Nelly London to influenceka, która  zajmuje się promowaniem założeń ruchu body positive. Na Instagramie śledzi ją niespełna pół miliona użytkowników z całego świata. Nelly na fotografiach eksponuje swoje ciało. Nierzadko pozuje w bieliźnie, chwaląc się kobiecymi krągłościami. We wpisach przypomina, jak ważne jest,  aby na co dzień okazywać sobie miłość i życzliwość.

London zaznacza, że nierealne kanony piękna, które promują social media, są przyczyną kompleksów. Walczy więc o naturalność i autentyczność. Nie używa filtrów. Przedstawia siebie taką, jaka jest.  Zaznacza, że kocha swoje kształty, nawet jeśli niektóre z nich odbiegają od "instagramowych" standardów.

Reklama

Radzi, by codziennie się przytulać. Ma wielu zwolenników

Nelly niedawno opublikowała zdjęcie, które przedstawia jeden z jej codziennych rytuałów. Influencerka obejmuje siebie i swoje ciało. Ma na sobie niebieskie majtki oraz wygodną szarą bluzę. Fotografia wywołała poruszenie internautów.

Dlaczego Nelly zdecydowała się pokazać tak intymny kadr? Każdy człowiek potrzebuje bliskości i czułości. Influencerka zaznaczyła, że większość osób szuka pocieszenia, przytulając bliskich - członków rodziny i przyjaciół. Tymczasem ważne jest, aby koncentrować uwagę na sobie i swoich emocjach.  Gdy Nelly odczuwa taką potrzebę, przytula się sama. To pomaga jej w trudnych chwilach.

Fani dziękują Nelly. Twierdzą, że wiele ich nauczyła

Influencerka zasugerowała, aby jej fani spróbowali metody wzbudzania miłości do samego siebie poprzez uścisk. Jak się okazuje, wiele osób podążyło śladem Nelly. O efektach "terapii" fani poinformowali influencerkę w komentarzach. Nie brakował podziękowań i zachwytów. "Jesteś taka piękna. Zawsze sprawiasz, że czuję się o wiele lepiej. Dziękuję" - napisała  jedna z użytkowniczek.

***

Przeczytaj również: 

Najgorsze, co możesz zrobić z paznokciami. Te stylizacje szokują!

Agnieszka Woźniak-Starak kocha czarne stylizacje! Nie ona jedyna!

Maja Hyży chce już ślub! Tylko jej partner odwleka...?!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samoakceptacja | body positive

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy