Reklama

Reklama

Zegarek z różowego złota

Kolejna książka autora bestsellerów Richarda Paula Evansa to piękna opowieść o miłości i przyjaźni silniejszych od lęku o własne życie.

Jest to historia, która przenosi nas do Stanów Zjednoczonych z początku XX wieku, w czasy narodzin wielkich fortun i szanowanych amerykańskich rodów, ale i ogromnej niesprawiedliwości społecznej.

Gdy David poznał MaryAnne, zrozumiał, że wreszcie spotkał kobietę swojego życia. Ten wieczny kawaler zaczął marzyć o małżeństwie i rodzinie - nawet jego ukochane zegary, które od dawna kolekcjonował, straciły dla niego znaczenie. Wreszcie obiecał MaryAnne, że nigdy jej nie opuści i będzie z nią na dobre i na złe. Nie spodziewał się, że już niedługo oboje będą musieli sprawdzić prawdziwość i moc swojej przysięgi.

Reklama

Od redakcji:

Choć książki Evansa to bardziej romanse, niż kryminały, zawsze można liczyć na nieoczekiwane zwroty akcji. "Zegarek z różowego złota" to opowieść - oczywiście - o miłości, ale i niesprawiedliwości, zawiści, bogactwie i skąpstwie. Niby o tym, o czym pisano już miliony razy, ale opisanych tak, że trudno się oderwać. Jeśli już myślimy, że wiemy, co będzie dalej - jesteśmy w dużym błędzie.


Wydawnictwo Znak
Dowiedz się więcej na temat: Richard Paul Evans | książka | USA | zegarki | zegarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy