Reklama

Znalazła w domu ukryte drzwi. Przeraziła się, gdy odkryła co było za nimi

Pewna kobieta dokonała niebywałego odkrycia we własnym domu. Podczas remontu znalazła pod tapetą ukryte drzwi. Takiego znaleziska się nie spodziewała.

W serwisie Reddit pojawił się wpis jednej z internautek, w którym postanowiła opowiedzieć o niebywałym znalezisku w swoim domu. Kobieta mieszkała tam od czterech lat wraz z rodziną, jednak jak przyznała, wyprowadziła się niedługo po swoim odkryciu. 

Podczas remontu korytarza, kobieta postanowiła zdjąć tapetę ze ścian, która pozostała tam po wcześniejszym właścicielu. Dokonała wtedy niebywałego odkrycia.

Kobieta postanowiła je otworzyć. Przyznała, że jedyne czego spodziewała się to kurz i pajęczyny. Zupełnie nieświadoma tego, co czai się za nimi, pociągnęła drzwi. Jej oczom ukazał się przerażający widok.

Reklama

Wystraszona kobieta po chwili zorientowała się, że szkielet nie jest prawdziwy. Był to jedynie rekwizyt, pozostawiony tam dla żartu przez poprzedniego właściciela. Trzeba przyznać, że miał on wyjątkowo ponure poczucie humoru.

Zobacz również: Adoptowali 6-letnią sierotę. Okazała się dorosłą kobietą, która chce ich zabić

Dowcip spodobał się internautom

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internautom przypadł do gustu dowcip byłego właściciela.

Ktoś inny dodał, że żart ten powinien stać się tradycją:

Jeden internauta stwierdził, że to świetny pomysł na grę. Zasugerował, aby dla następnych właścicieli pozostawić za listwą podłogową sztucznie postarzoną notatkę:

Właścicielka domu miała jednak nieco inne zdanie. Znalezienie sztucznego kościotrupa okazało się wystarczającym powodem dla kobiety do spakowania wszystkich rzeczy i wyprowadzki z domu

Zobacz również: Zaginięcie Iwony Wieczorek. W gąszczu fałszywych tropów nie ma odpowiedzi

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy