Reklama

Znany rolnik z programu "Rolnicy. Podlasie" zmienił się? Widzowie komentują

Andrzej Onopiuk z Plutycz to bohater programu “Rolnicy. Podlasie", a także od niedawna youtuber, opowiadający o życiu na wsi. Ostatnio opublikował w serwisie nagranie, które wywołało lawinę komentarzy na temat wyglądu rolnika. Co zauważyli fani Andrzeja?

Andrzej z Plutycz, wsi w okolicy Bielska Podlaskiego, zyskał rozgłos za sprawą programu “Rolnicy. Podlasie" emitowanym przez stację Focus TV. Pojawia się tam w towarzystwie swojego taty Gienka i kolegi Jastrzębia. Podobnie na prowadzonym przez siebie kanale w serwisie YouTube Gienek i Andrzej Plutycze, gdzie dzieli się z widzami swoim codziennym życiem.

Czytaj także: Rolnicy. Podlasie: Sezon na sadzonki

Reklama

Andrzej niedawno otrzymał od swojego brata Jarka kosiarkę rotacyjną w prezencie. Na kanał rolnika trafił z tej okazji film, na którym bracia zakładają osłonę na to urządzenie. Nie obyło się oczywiście bez sporów, kilku nieporozumień i docinków. W komentarzach fani często dają upust swojej złośliwości, inni natomiast trzymają kciuki lub chwalą cierpliwość Jarka. Nie zabrakło też kilku osób, które zwracają uwagę na to, że Andrzej przybrał ostatnio na wadze.

Zobacz również: Kamila z programu "Rolnik szuka żony" zachwyca urodą na plaży! 

“Czy mi się wydaje, czy Andrzej przytył?" - dopytuje jeden z nich. 

“Andrzejek przytył!" - potwierdza inny. 

Przygody Andrzeja z Plutycz, poza jego kanałem, można śledzić w każdą niedzielę wieczorem na antenie Focus TV. Już w pierwszym odcinku Onopiuk zdobył sympatię widzów, mówiąc szczerze i bez skrępowania: “Dla niektórych jest wstyd być rolnikiem, a dla mnie nie, bo dla mnie to się podoba".

Zobacz również: Okoliczności śmierci Krzysztofa z "Rolnik szuka żony". Co planował przed śmiercią?

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy