Reklama

Reklama

Adele nie chciała być piosenkarką? O tej historii mało kto słyszał!

​Brytyjski "The Mirror" podzielił się ze swoimi czytelnikami interesującą ciekawostką na temat Adele. Jak się okazuje, słynna wokalistka mogła podbijać sceny muzyczne już jako nastolatka, bo już wtedy zachwycała swoim głosem i przejawiała talent do pisania piosenek. Rzecz w tym, że nastoletniej Adel nie interesowała ani kariera wokalna, ani show-biznes. Ona marzyła wtedy o tym, by w przyszłości zostać nauczycielką.

Choć w dobrym tonie jest życzyć innym spełnienia marzeń, akurat w przypadku Adele, dobrze się stało, że jednak się one nie spełniły. Gdy była nastolatką, jej największym pragnieniem była bowiem praca w szkole. I to mimo że już wtedy jej talent do śpiewu był powszechnie podziwiany. Nie mniej niż talent do pisania utworów.

O młodzieńczych marzeniach wokalistki opowiedzieli jej koledzy z liceum, do których dotarł serwis "Mirror". Zdradzili, że Adele już w szkole średniej pisała piosenki o cierpieniu, odrzuceniu, złamanym sercu. Uciekała z lekcji, aby tylko gdzieś w samotności napisać kilka lub kilkanaście wersów utworu, który poruszał opisanymi w nim emocjami.

Reklama

Co najdziwniejsze, emocjami wyimaginowanymi, bo nieszczęśliwą miłość Adele przeżyła dopiero później. Jak bowiem niezbyt taktownie zauważyli jej koledzy z liceum, Adele Adkins nie cieszyła się przesadnym zainteresowaniem chłopaków. Prawdę mówiąc, żadnym. Wolny czas spędzała na dwa sposoby - paląc papierosy i pisząc piosenki. 

- zdradził jeden ze szkolnych kumpli dzisiejszej gwiazdy. I dodał, że Adele była lubiana przez wszystkich m.in. za swój charakterystyczny rechoczący śmiech.

Szkolni koledzy, jak się okazało, mieli rację - Adele została supergwiazdą. Dziś majątek wokalistki wyceniany jest na co najmniej 130 mln funtów. Niewykluczone, że wkrótce zostanie jeszcze pomnożony, bo coraz częściej mówi się o tym, że rozstała się z agentem gwiazd sportowych Richem Paulem, którego nie było na rozdaniu nagród BRIT Awards.

Gwiazda jest specjalistką od piosenek o złamanym sercu, więc jeśli jej nowy związek już się skończył, można się spodziewać, że powstaną kolejne chwytające za serce hity. 

Przeczytaj też:

Adele w szczerym wyznaniu. Planuje kolejne dziecko?

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Na zbliżeniu widać wszystko

Przemek Kossakowski załatwił pracę Kurdej-Szatan?! "Basia była dla mnie pierwszym typem"

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy