Esmeralda Godlewska chudnie na potęgę?! Pokazała nowe zdjęcie!

Esmeralda Godlewska to dość barwna postać polskiego show-biznesu. Celebrytka cyklicznie pojawia się i znika, wywołując wciąż zainteresowanie swoją osobą. Tym razem jest podobnie, bo na profilu w mediach społecznościowych jednej z sióstr Godlewskich pojawiło się nowe zdjęcie!

Esmeralda Godlewska potrafi wciąż zaskakiwać swoich fanów
Esmeralda Godlewska potrafi wciąż zaskakiwać swoich fanów Voltar Agencja FORUM

Esmeralda Godlewska nie do poznania!

Esmeralda Godlewska zaistniała wraz z siostrą w 2017 roku, gdy na platformie YouTube opublikowały własną wersję świątecznej piosenki "Pada śnieg".

Internauci oszaleli na punkcie oryginalnych sióstr i panie szybko doczekały się grona fanów. 

Chętnie gościły w programach i udzielały wywiadów. Coś jednak poszło nie tak i szybko okazało się, że siostry nie mają ze sobą idealnych relacji rodzinnych, co więcej - Esmeralda boryka się z poważnymi problemami w życiu prywatnym.  

Przy okazji poważnego wypadku samochodowego, który spowodowała Esmeralda w 2018 roku wyszło na jaw, że gwiazda jest uzależniona od alkoholu i innych używek i prowadziła pod wpływem. 

Wówczas na jakiś czas zniknęła z przestrzeni medialnej. Cyklicznie jednak do niej powracała, także przy okazji brania udziału w zawodach walk celebrytów. To właśnie wtedy, kiedy pojawiła się, by walczyć o nagrodę, fani byli w szoku, jak bardzo się zmieniła. 

Trudno było ukryć, że gwiazda sporo przybrała na wadze i komentarze internautów odnośnie jej ciała niezwykle ją bolały. Miała problem, by zmierzyć się z opinią publiczną i wciąż trwającymi prywatnymi problemami. 

Esmeralda finalnie trafiła do specjalistycznego ośrodka, gdzie starała się uporać z załamaniem nerwowym, jakie przeszła. Teraz znów wróciła i opublikowała nowe zdjęcie. Nie przypomina ona na zdjęciu samej siebie - jest wyraźnie szczuplejsza, a makijaż i obróbka graficzna zdjęcia sprawiają, że trudno rozpoznać Esmeraldę. 

"Rozumiałam, że niektóre osoby nigdy nie będą mnie szanować i doceniać. Nie ma znaczenia, kim jestem, jaka jestem, co robię, jaką mam historie życia i co osiągnęłam. Zrozumiałam, że nie ma sensu niczego tłumaczyć i udowadniać. Szczególnie ludziom, którzy uważają się za lepszych od innych, a tak naprawdę jedyne co mają lepsze od innych to mniemanie o sobie" - napisała dość tajemniczo Esmeralda Godlewska.

Wnosząc po jej nie do końca jasnych słowach, czyżby znów miała problemy rodzinne? Fani trzymają jednak kciuki, aby to nie okazało się prawdą i życzą dużo spokoju swojej ulubienicy. 

"Love Island #NEWS", odc. 7POLSAT GO

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas