Reklama

Maria Prażuch-Prokop kusi pośladkami. Kim jest piękna żona Marcina Prokopa?

Marcin Prokop od wielu lat pozostaje w związku małżeńskim z Marią Prażuch-Prokop, jednak para bardzo chroni swoje życie prywatne i stosunkowo rzadko pokazuje się razem na ściankach. Kim jest piękna żona znanego prezentera telewizyjnego, która ostatnio zachwyciła fanów w mediach społecznościowych zdjęciami w skąpych kostiumach kąpielowych?

Chociaż Marcin Prokop jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy, o jego rodzinie w mediach mówi się stosunkowo niewiele. 

Podczas gdy większość związków w show-biznesie szybko się rozpada on i jego żona Maria Prażuch-Prokop są razem już 18 lat i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie mieli się rozstać. 

Niedawno małżonka znanego prezentera telewizyjnego zachwyciła fanów, wrzucając do sieci kilka zdjęć w bardzo skąpych strojach. 

Kim jest i jak wygląda ukochana Marcina Prokopa?

Maria Prażuch-Prokop rzadko pozuje na ściankach. Żona Marcina Prokopa kusi w skąpych strojach!

42-letnia Maria Prażuch-Prokop nieczęsto pozuje u boku męża na ściankach, ale za to jest aktywna w mediach społecznościowych. 

Na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się nowe fotki, więc fani mogą z łatwością dowiedzieć się sporo na temat pasji małżonki Marcina Prokopa.

Maria Prażuch-Prokop jest instruktorką jogi i menadżerką gwiazd. W przeszłości zajmowała się też podobno nieruchomościami i pracowała w korporacji. 

Reklama

Jak widać na powyższych zdjęciach, to przepiękna kobieta z burzą loków na głowie, która jest w naprawdę rewelacyjnej formie. 

Marcin Prokop to szczęściarz! 

Czytaj również:

Post Daniela. Oczyszczanie z toksyn i redukcja masy ciała

Adam Zdrójkowski przekazał kolejne wstrząsające wieści!

Jak przyprawić gęsinę?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop | Maria Prażuch-Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy