Reklama

Agnieszka Kaczorowska będzie walczyć z hejtem. Zakłada stowarzyszenie!

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie opowiedziała o swoich planach na nadchodzący rok. Aktorka i tancerka chce wraz z mężem założyć stowarzyszenie, którego główną misją będzie zwalczanie internetowego hejtu i mowy nienawiści. „Media społecznościowe to potężne narzędzie, które może czynić dobro, ale może też niszczyć ludzi. Sama tego doświadczyłam i dlatego nie chcę się temu biernie przyglądać” – wyjaśniła gwiazda.

Agnieszka Kaczorowska ma cel na nowy rok. Chce walczyć z hejtem

Agnieszka Kaczorowska u progu nowego roku postawiła sobie ambitny cel. Serialowa Bożenka z "Klanu" w najnowszym instagramowym poście ujawniła, że w najbliższych miesiącach chce skupić się na walce z internetowym hejtem, którego, jak podkreśliła, sama wielokrotnie padła ofiarą. 

Była mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich ma już opracowany konkretny plan działania. Wraz z mężem, Maciejem Pelą, pragnie powołać do życia stowarzyszenie zapewniające wsparcie osobom, które znalazły się na celowniku internetowych hejterów. 

Kaczorowska dodała też, że jako osoba publiczna z zalewającą sieć falą hejtu zetknęła się niejednokrotnie. "Dzięki naszym doświadczeniom wiemy, jak w takich sytuacjach reagować i chcemy podzielić się tymi narzędziami z innymi. Potrzebne są konkretne działania i realne zmiany. Wierzę, że jest to kierunek w stronę świata, na którym chcemy, aby dorastały nasze córki" - zaznaczyła Kaczorowska.

Reklama

Agnieszka Kaczorowska szuka ambasadorów

Aktorka i tancerka ogłosiła również nabór na ambasadorów powstającego stowarzyszenia. Prócz znanych osób, takich jak Paulina Smaszcz, która zgodziła się już wesprzeć inicjatywę, Kaczorowska chce zaangażować do projektu również swoich fanów. 

Znakomita większość fanów aktorki entuzjastycznie zareagowała na jej pomysł. "Piękna inicjatywa. Wierzę, że się uda" - skomentowała post jedna z użytkowniczek Instagrama. "Świetny pomysł, bo nie tylko gwiazdy tego doświadczają. Najwyższy czas mówić o tym i nie pozwolić by to trwało" - wtórowała jej kolejna internautka. "Popieram was. Należy walczyć z tą bezkarnością, zwłaszcza w Internecie" - napisał ktoś inny.

***

Przeczytaj również: 


Natalia Kukulska na Zanzibarze zbiera pieniądze dla fundacji. Właścicielem jest skazaniec

Ile kosztuje sylwester w restauracjach gwiazd?

Bartłomiej Wróblewski. Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Michał Wiśniewski zrobi program z Mandaryną!

Zobacz również: 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela | hejt w internecie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy