Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. „Wartości się zmieniają”

Agnieszka Kaczorowska postanowiła pokazać fanom fragment swojej codzienności. Młoda mama opublikowała w sieci krótki film. Pokazała na nim, jak wyglądało jej życie przed macierzyństwem oraz jak wygląda obecnie. Porównanie rozbawiło internautów. „Opis w samo sedno” – możemy przeczytać pod postem.

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu wywołała kontrowersyjnym wpisem na Instagramie burzę. Aktorka podzieliła się z  internautami zdaniem na temat "mody na brzydotę". We wpisie zaznaczyła, że w social mediach przeszkadza jej "chęć przeciwstawienia się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy"’. Podkreśliła,  że uważa się za estetkę i pragnie prezentować obserwatorom piękno.

Post wywołał lawinę krytyki. Wiele osób z show-biznesu głośno sprzeciwiało się słowom Agnieszki Kaczorowskiej, uznając je za szkodliwe. Tancerka przez długi czas  ponosiła konsekwencje swojej wypowiedzi.  

Reklama

Agnieszka Kaczorowska nie pragnie już perfekcji?

Wszystko wskazuje na to, że w ostatnim czasie młoda gwiazda nieco zmieniła  podejście do social mediów. Agnieszka Kaczorowska coraz częściej prezentuje fanom spontaniczne ujęcia. Wczoraj opublikowała  na Instagramie krótki film, który bardzo spodobał się jej obserwatorom. Co pokazała?

Kaczorowska opublikowała krótkie porównanie. W pierwszej części filmu widzimy, jak gwiazda ćwiczy przed lustrem pozy taneczne. Wiele wysiłku wkłada w to, by starannie wykonać każdą figurę. W drugiej części filmu Agnieszka Kaczorowska tańczy z dziećmi i mężem w salonie. Ruchy nie są już tak przemyślane. Rodzina zabawnie i nieco chaotycznie wygina się w rytm muzyki. "Kiedyś vs. dziś" - napisała tancerka pod postem.

Fani zachwyceni. "Jesteście Extra Family"

Fani Agnieszki Kaczorowskiej w komentarzach docenili poczucie humoru gwiazdy. Pod postem nie brakuje ciepłych słów.  "Opis w samo sedno!" - stwierdziła jedna z  internautek.

Wiele osób zgodnie stwierdziło, że taniec z rodziną wygląda na znacznie bardziej radosny, a w związku z tym także przyjemniejszy. "Mimo że kiedyś było tak idealnie, to jestem zakochana w tańcu teraz - tak ciepło, rodzinnie i mąż również się przyłączył"  - możemy przeczytać w komentarzach.  

***
Zobacz również:

Demi Rose wypoczywa na wakacjach. "Nie mogę oderwać wzroku!"

Renata Kim na Twitterze o sytuacji w "Newsweeku"

Doda prezentuje wyćwiczoną sylwetkę. Mówi o życiu osobistym

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy