Reklama

Agnieszka Kaczorowska znów dzieli się refleksjami. Co tym razem?

Agnieszka Kaczorowska, aktorka, tancerka, świeżo upieczona mama i bohaterka głośnej afery na temat "mody na brzydotę", opublikowała kolejny post ze swoimi przemyśleniami. Co tym razem obwieściła w sieci?

Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się swoimi refleksjami w internecie. Jej posty na temat "mody na brzydotę" wywołały prawdziwą burzę w sieci. Aktorki bynajmniej to nie zniechęciło - przeciwnie, dalej pisze na Instagramie, odsłaniając swoje życie prywatne i dzieląc się przemyśleniami.

Ostatnio odtwórczyni roli Bożenki w "Klanie" opisała również swoje doświadczenia z okresu ciąży i połogu, kiedy to udowadniała, że również na porodówce "można wyglądać pięknie i kobieco". To również spotkało się z krytyką, choć nie wywołało aż takiej fali jak podczas wpisu o "modzie na brzydotę".

Reklama

Agnieszka Kaczorowska - wpisy na Instagramie

Tym razem Agnieszka Kaczorowska postanowiła podzielić się dość filozoficznymi refleksjami na temat tego, czym jest prawda.

"Czy jest jedna prawda?" - spytała na początku. Podkreśliła w swoim wpisie, że liczy się różnorodność, a każdy ma prawo do własnego zdania.

Jak wynika z jej wpisu, ona sama wierzy, że prawda jest pojęciem czysto subiektywnym:

Fanki w komentarzach podzielone

Części komentatorek spodobały się przemyślenia Agnieszki Kaczorowskiej. "Dokładnie tak moja babcia mawiała, że są dwie prawdy: Twoja Prawda i Moja Prawda, i obie są równie ważne" - komentowała jedna. Inna podkreślała, jak bardzo lubi czytać posty aktorki.

Pojawiło się jednak sporo głosów, które krytycznie spojrzały na refleksje Kaczorowskiej. Jedna z użytkowniczek napisała na przykład:

A co wy sądzicie o takiej filozoficznej stronie Agnieszki Kaczorowskiej?

Przeczytaj też:

Piotr Kraśko i jego żona Karolina mają ogromne problemy! Niepokojące wieści z Gałkowa!

Nietypowe zastosowanie gąbki do naczyń. Włóż ją do lodówki!

Marta Ludwika z Norwegii. Księżniczka, która rozmawia z aniołami

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama