Reklama

Reklama

Agnieszka Kot chwali się sylwetką na Instagramie. Ale kształty!

Agnieszka Kot, trenerka personalna, a prywatnie żona polskiego skoczka, Macieja Kota może pochwalić się perfekcyjną sylwetką, którą chętnie eksponuje na Instagramie. W jej mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć w strojach sportowych czy kusych topach, ale to najnowsze fotki z wakacji rozgrzały fanów do czerwoności!

Agnieszka Kot to żona polskiego skoczka narciarskiego, Macieja Kota. Para poznała się podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i pobrała po kilku latach związku, w 2019 roku. Dwa lata później Agnieszka i Maciej powitali na świecie syna Filipa. 

Agnieszka Kot, która prywatnie jest trenerką personalną i od zawsze związana jest ze sportem, w rekordowym czasie wróciła do formy sprzed ciąży, skupiając się także na promocji swojego, otwartego w 2019 roku studia treningowego. 

Żona Macieja Kota, którą na Instagramie obserwują już prawie 34 tysiące fanów nie tylko sama intensywnie trenuje i pomaga budować formę swoim podopiecznym, ale regularnie motywuje ich także do zmiany stylu życia. Na jej profilu wciąż pojawiają się fotki w strojach sportowych, bikini czy krótkich topach, podkreślających perfekcyjną sylwetkę trenerki. Teraz żona polskiego skoczka przeszła jednak samą siebie! 

Reklama

Zobacz również: Małyszowie na wakacjach. Iza kusi w stroju kąpielowym, Adam robi salto! 

Żona polskiego skoczka chwali się pośladkami na Instagramie. Ale kształty!

Agnieszka i Maciej Kot przebywają obecnie na wakacjach w Grecji, ale trenerka nie próżnuje i nawet na urlopie stawia na ruch i aktywność fizyczną. Żona skoczka chętnie spędza czas na basenie, zwiedza i, jak sama przyznaje, ładuje baterie greckim słońcem.

Trenerka postanowiła podzielić się także fotką, która bez wątpienia jest mocną motywacją do rozpoczęcia treningów. Żona Macieja Kota wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje, leżąc tyłem i prezentując idealnie wyrzeźbione plecy i krągłe, zgrabne pośladki. 

Fani natychmiast zareagowali, komplementując jej sylwetkę: 

- "Aga wow", "Obłęd, motywujesz do treningów", Greckie wakacje by bodybyaga zachwycają z każdej strony", "Gratulacje za odwagę" - piszą zachwyceni. 

Myślicie, że właśnie o taki efekt chodziło pięknej żonie skoczka?

Zobacz również:

Doda wygina się przed obiektywem fotografa Britney Spears! "Rozwali wam umysł"


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kot | trenerka | trenerka fitness

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy