Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z mężem

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt świętują drewnianą rocznicę ślubu. Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” przed pięcioma laty, wciąż ciesząc się niesłabnącym uczuciem. Z tej okazji tenisistka pochwaliła się zdjęciem z ukochanym, który niezwykle rzadko gości w jej mediach społecznościowych.

Agnieszka Radwańska jest jedną z najlepszych i najbardziej uznanych tenisistek na świecie. Sportsmenka zapisała na swoim koncie finał Wimbledonu, a także drugie miejsce rankingu WTA. W 2018 roku tenisistka zdecydowała się zakończyć swoją karierę, a dziś realizuje się jako żona i matka.

Zobacz również: Britney Spears znów naga na Instagramie!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt: historia miłości

W trakcie trwania kariery Agnieszki Radwańskiej przez wiele lat jej sparingpartnerem oraz jednym z trenerów był Dawid Celt. Połączyła ich pasja do tenisa. Z czasem przerodziła się w miłość, która trwa aż do dziś.

Reklama

Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 2017 roku. W tym roku świętowali więc piątą, drewnianą rocznicę ślubu. Dwa lata temu małżonkowie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Jakuba.

Zobacz również: Kim Kardashian pręży ciało w skąpym bikini. Nie pozostawia wiele wyobraźni

Agnieszka Radwańska pokazała urocze zdjęcie

Z okazji jubileuszu Agnieszka Radwańska zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych niezwykle urocze zdjęcie. O ile jej synek jest częstym gościem na fotografiach, które jego mama publikuje na Instagramie, o tyle mąż tenisistki pojawia się na nich niezwykle rzadko. Dlatego też zdjęcie mocno zainteresowało internautów.

Małżonkowie obejmują się czule na tle zachodzącego słońca. Miłość wręcz od nich bije!

W komentarzach aż roi się od gratulacji.

Zobacz również: Rafalala zabrała głos w sprawie Fabijańskiego! Co zdradziła?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy