Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak dawno tak nie wyglądała! Jesienne stylizacje zachwycają!

Agnieszka Woźniak-Starak jest inspiracją dla wielu kobiet jeżeli chodzi o kwestię mody. Gwiazda zachwyca niezmiennie stylizacjami, a patrząc na to, jak ostatnio wygląda, można tylko się domyślać, że prezenterka kocha jesień. Płaszcze, botki i kapelusze, które są hitem jesieni, idealnie pasują do stylu Agnieszki.

Agnieszka Woźniak-Starak długo szukała swojego stylu

 Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak zaczynała swoją przygodę z show-biznesem, jeszcze wtedy poszukiwała swojego modowego stylu. Młodziutka i wówczas niedoświadczona dziennikarka, popełniała szereg błędów w swoich stylizacjach i niejednokrotnie popełniała gafy. 

To jednak uległo zmianie i nauka na błędach wyszła Agnieszce doskonale! 

Dziś prezenterka zachwyca swoim gustem i stała się inspiracją dla wielu Polek. Niejedna jej fanka pragnie ubierać się tak jak ona. Z biegiem lat wypiękniała i odnalazła swój styl. 

Obecnie zachwyca zarówno na wizji, podczas oficjalnych wyjść i imprez, a także w czasie prywatnym. Teraz, jesienną porą dosłownie trudno oderwać wzrok od pięknej Agnieszki. W jej szafie nie zabrakło najmodniejszych perełek, które doskonale sprawdzą się jesienią. 

Hity jesiennej szafy - Agnieszka Woźniak-Starak już je ma!

W szafie prawdziwej jesieniary, czyli miłośniczki jesieni, nie może zabraknąć pewnych części garderoby, które sprawdzą się każdej jesieni. To trencze, ciepłe wełniane swetry, płaszcze, kapelusze panama, oversizowe, ciepłe marynarki, botki i sztyblety. 

Agnieszka Woźniak-Starak doskonale o tym wie i gdzie by się nie pojawiła, wpasowuje się w obecne trendy. 

Jednocześnie dziennikarka stawia na wygodne stylizacje, w których będzie czuła się komfortowo przez cały dzień. Nie brakuje u niej także sportowych ciuchów, które wybiera na spacery ze swoimi psami, a po nich wystarczy zmienić kilka elementów, by stylizacja nadawała się do pracy. 

Jesień to idealna okazja do tego, by nieco pobawić się modą i Agnieszka Woźniak-Starak z chęcią korzysta z tej okazji. Wystarczy spojrzeć tylko na zdjęcia! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Agnieszka Woźniak-Starak z przystojniakiem w stadninie Ferensteinów!

Agnieszka Woźniak-Starak długo na to czekała! Zdjęcie tylko to potwierdza

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy