Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak - Starak eksponuje nogi i ogłasza koniec laby

Agnieszka Woźniak - Starak powoli zapomina o wakacjach i wraca do pracy. Ostatni miesiąc prezenterka spędziła na łonie natury, korzystając z uroków polskiego lata. Jak sama przyznała bowiem, uwielbia lato w Polsce i stara się z niego czerpać jak najwięcej. Czym jeszcze zaskoczyła fanów Agnieszka Woźniak - Starak?

Agnieszka Woźniak - Starak początkiem lipca pożegnała się z fanami, zapowiadając krótkie wakacje. Mylił się jednak ten, kto sądził, że prezenterka spakuje stroje bikini, materac w kształcie flaminga i zaszyje się na egzotycznej plaży. Gwiazda zdradziła bowiem, że tegoroczne wakacje spędzi w kraju. 

Wyznanie prezenterki zostało ciepło przyjęte przez fanów, którzy zgodzili się z nią, że jeśli lato to w Polsce, kraju, który ma w zanadrzu mnóstwo atrakcji i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. 

W kolejnych tygodniach Agnieszka Woźniak - Starak dzieliła się z obserwatorami migawkami ze swojego urlopu. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z ukochanymi psami, z którymi pływała w jeziorze i chodziła na długie spacery. Prezenterce udało się również odwiedzić stadninę Karoliny Ferenstein - Kraśko i korzystać z uroków lata w mieście - na Instagramie pojawiły się bowiem również zdjęcia ze skąpanej słońcem Warszawy. 

Reklama

Agnieszka Woźniak - Starak, która w sierpniu 2019 roku przeżyła osobistą tragedię i w tragicznym wypadku straciła ukochanego męża, wraca powoli do formy i zaczyna na nowo cieszyć się życiem. Fani mocno trzymają za nią kciuki i entuzjastycznie reagują na każdą jej aktywność w mediach społecznościowych. Teraz będą mieć jeszcze więcej powodów do radości. 

Agnieszka Woźniak - Starak eksponuje piękne nogi i ogłasza koniec wakacji

Na Instagramie prezenterki ukazało się właśnie nowe zdjęcie, na którym pozuje w zwiewnej, kwiecistej sukience, eksponując piękne, długie nogi. Agnieszka Woźniak - Starak siedzi na sofie i z nadzieją patrzy w przyszłość - zdradziła, że wraca do pracy i czeka na kolejne wyzwania:

- Koniec laby, za chwilę trzeba się będzie ruszyć z tej kanapy! Od jutra dziendobrytvn codziennie od 9 do 11.30. Na prośbę naszych widzów wracamy po miesięcznej przerwie. I super, bo już tęskniłam. Razem z Ewą powitamy Was w najbliższą środę, zapraszamy i do zobaczenia - napisała na Instagramie. 

Trzeba przyznać, że wakacje Agnieszki nie należały do najdłuższych, ale można odnieść wrażenie, że prezenterka czuje się najlepiej, gdy jej kalendarz pęka w szwach. Trzymacie kciuki za jej nowe projekty? 

***

Zobacz również:

Agnieszka Woźniak - Starak tak spędza czas wolny. Nie jest sama!

Iza Małysz się przeprowadza! Spakowała już walizki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy