Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak o poważnej chorobie! Szokujące wyznanie!

Agnieszka Woźniak-Starak często dzieli się spostrzeżeniami i sprawami dotyczącymi życia prywatnego ze swoimi fanami. Tym razem dziennikarka zaskoczyła internautów wyznaniem odnośnie choroby.

Agnieszka Woźniak-Starak w grupie ryzyka okropnej choroby

 Agnieszka Woźniak-Starak znana jest ze swojej szczerości. Po tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka zaskoczyła wszystkim tym, jak szybko odezwała się do swoich fanów i to w najszczerszych słowach. 

Opowiadała wówczas o naprawdę ciężkich chwilach, w których wiele wsparcia zawdzięczała rodzinie i przyjaciołom. 

Często też podejmuje trudne społecznie zagadnienia i nie boi się dyskusji na ich temat. Tym razem podzieliła się prywatnym wyznaniem przy okazji Światowego Dnia Cukrzycy. 

"Chciałam Wam powiedzieć coś ważnego. 14 listopada obchodzimy Światowy Dzień Cukrzycy. Dlaczego to ważne? Bo cukrzyca to cichy i bardzo podstępny zabójca, choroba kłamców, bo łatwo oszukiwać siebie i innych. Cukrzyca przyczyniła się do śmierci mojej babci i mojego dziadka. Jestem obciążona genetycznie, więc profilaktycznie badam cukier. Ale w Polsce jest przynajmniej milion osób, które tego nie robią i nawet nie wiedzą, że są chore. Pozwalają cukrzycy działać w tajemnicy, a to jest najgorsze. Musicie się badać, serio." - zaskoczyła słowami Agnieszka Woźniak-Starak.

Ta podstępna choroba jak widać wyrządziła wiele zła w życiu Agnieszki, która nauczona historią najbliższych, dba o swoje zdrowie i bada się regularnie. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Dorota Gardias odebrała wyniki badań. Gwiazda TVN ujawniła, co z jej zdrowiem!

Dominika Figurska i Michał Chorosiński na premierze filmu "Nędzarz i Madame". Kompletnie odmienieni!

***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje