Reklama

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak dba o sylwetkę! Jej metoda zadziwia!

Aleksandra Kwaśniewska została poproszona przez fanów o ujawnienie swoich sposobów na dobrą kondycję. Prezenterka wyznała, że jej sposób dbania o sylwetkę jest dosyć specyficzny. Dziennikarka zdradziła, że działa kompulsywnie. Czasami regularnie ćwiczy, ale potem odczuwa wewnętrzny bunt i sobie odpuszcza.

Aleksandra Kwaśniewska tej jesieni dołączyła do grona prowadzących "Miasto kobiet" w TVN Style. To sprawiło, że zaczęła też bardziej otwarcie opowiadać w social mediach o swoim życiu. Z dystansem do własnej osoby żartuje z wielu sytuacji. Nie ma także problemu z tym, by szczerze odpowiadać na pytania internautów. W relacji na Instagramie w czasie zabawy w Q&A została między innymi zapytana o to, jak o siebie dba. Jej odpowiedź z pewnością nie spotkałaby się z uznaniem Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej, które promują zdrowy styl życia oraz nieustannie podkreślają, że jego podstawą są regularne ćwiczenia i zdrowe posiłki.

Reklama

Jak dba o siebie Aleksandra Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska w nietypowy sposób dba o sylwetkę.  "Dbam o siebie kompulsywnie, czyli: dbanie, folgowanie, dbanie, folgowanie. Z całą pewnością byłoby lepiej dbać konsekwentnie, ale niestety zawsze pojawia się we mnie organiczny bunt" - przyznała. 

O tym, jak wygląda to folgowanie, można się przekonać, oglądając niedawne posty Kwaśniewskiej w social mediach. W jednym z nich dziennikarka pokazała, jakie posiłki fundowała sobie na ostatnich wakacjach w Grecji. Sfotografowała się przy suto zastawionym stole. Zdradziła też w komentarzach, co robi, by się nie stresować figurą: "Polecam luźne góry i spodnie z gumką".

Aleksandra Kwaśniewska zadziwia zgrabną sylwetką!

W innym poście Kwaśniewska zdradziła, że gdy przejrzała swoje zdjęcia z wyprawy do Stanów Zjednoczonych, zorientowała się, że na większości z nich pozuje z czymś niezdrowym do jedzenia lub picia. Ale sądząc po tym, jak córka byłego prezydenta wygląda, można stwierdzić, że jej metoda "dbanie, folgowanie, dbanie, folgowanie" jest warta uwagi. 


***

Przeczytaj również: 

Najgorsze, co możesz zrobić z paznokciami. Te stylizacje szokują!

Agnieszka Woźniak-Starak kocha czarne stylizacje! Nie ona jedyna!

Maja Hyży chce już ślub! Tylko jej partner odwleka...?!

Zobacz również:  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje