Reklama

Reklama

Ania Wyszkoni niczym nastolatka na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Co za nogi!

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2022 odbił się szerokim echem nie tylko ze względu na imponujące show i mnogość polskich gwiazd. Świętowanie 30-lecia stacji Polsat i Radio Zet było również okazją do podziwiania stylizacji artystów. Bez wątpienia jedną z najlepiej ubranych okazała się Ania Wyszkoni. Piosenkarka zaprezentowała sięgające do nieba nogi, wyglądając przy tym jak nastolatka!

Podczas trwającego przez ostatni weekend sierpnia festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji na kieleckiej scenie pojawili się najwięksi polscy artyści - Doda, Dawid Kwiatkowski, Lady Pank czy Ania Wyszkoni. To właśnie ta ostatnia zrobiła na widzach niemałe wrażenie. Wszystko za sprawą stylizacji, którą wybrała na ten dzień.

Zobacz również: Gwiazdy na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Kreacje zwalają z nóg!

Ania Wyszkoni zachwyciła na kieleckiej scenie

Ania Wyszkoni kilka lat temu była jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Wkrótce postanowiła odejść z zespołu Łzy, skupiając się na karierze solowej. Niedługo później wycofała się nieco ze ścianek oraz programów telewizyjnych. Okazało się, iż zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Pomimo upływu czasu Ania Wyszkoni nie straciła zainteresowania mediów oraz fanów. Dziś zdaje się tryskać energią. Piosenkarka, która w lipcu skończyła 42. lata wciąż zachwyca wyglądem i figurą.

Reklama

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Magiczne Zakończenie Wakacji: Ania Wyszkoni jak nastolatka!

Podczas festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji Ania Wyszkoni skupiła na sobie wzrok wielu osób. Wszystko za sprawą stylizacji, którą wybrała na ten dzień.

Piosenkarka pojawiła się na festiwalu w czarnym topie i krótkich czarnych spodenkach, na które nałożyła cekinową sukienkę, ukazując tym samym długie nogi. Stylizację uzupełniła lekkimi sandałkami. Wyglądała jak nastolatka!

Zobacz również: Monika Mielnicka: Młoda gwiazda „M jak miłość” kipi seksem na plaży!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wyszkoni | Magiczne Zakończenie Wakacji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy