Reklama

Reklama

Anna Dereszowska pokazała brzuszek! Wygląda kwitnąco!

Anna Dereszowska niedawno zaskoczyła fanów wieścią o ciąży. Piękna aktorka jest już mamą dwójki dzieci, a teraz jej rodzina powiększy się o kolejną pociechę. Gwiazda właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem i po rosnącym brzuszki widać, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami.

Anna Dereszowska w ciąży

 Anna Dereszowska jest szczęśliwą mamą dwójki pociech - Leny i Maksa. Gwiazda wiodła poukładane życie, aż 24 czerwca niespodziewanie opublikowała w swoich mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie. 

Wtedy to aktorka podzieliła się z fanami niespodziewaną, ale radosną wiadomością, chwaląc się zdjęciem, na którym widać już wyraźny, ciążowy brzuszek. 

W opublikowanym wówczas poście Ania Dereszowska zawarła cytaty członków rodziny na wieść o tym, że ich rodzina się powiększy. 

Cała rodzina nie posiada się ze szczęścia, również dzieci Ani z poprzednich związków, cieszą się na przyrodnie rodzeństwo. Ona sama czeka na maleństwo i pozwala sobie nawet na żarty z rosnącego brzuszka. 

Ostatnio Anna opublikowała nowe zdjęcie, na którym prezentuje ciążowe kształty i można domyślać się, że rozwiązanie nastąpi niebawem. Gwiazda pochwaliła się humorystycznym zdjęciem, na którym trzyma kubek z napojem postawiony na brzuszku, czym rozbawiła swoich fanów. 

Gwiazda nie zdradziła jeszcze płci maleństwa, ale może niebieska koszula, którą ma na sobie Dereszowska na zdjęciu, jest jakąś wskazówką? Czyżby rodzina miała powiększyć się o chłopca? Czas pokaże! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Anna Dereszowska na wakacjach w Paryżu. Widać już brzuszek!

Anna Dereszowska: Nie trzeba uszczęśliwiać całego świata! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy