Anna Dereszowska pokazała brzuszek! Wygląda kwitnąco!

Anna Dereszowska niedawno zaskoczyła fanów wieścią o ciąży. Piękna aktorka jest już mamą dwójki dzieci, a teraz jej rodzina powiększy się o kolejną pociechę. Gwiazda właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem i po rosnącym brzuszki widać, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami.

Anna Dereszowska spodziewa się dziecka. Przyszła mama pochwaliła się rosnącym brzuszkiem
Anna Dereszowska spodziewa się dziecka. Przyszła mama pochwaliła się rosnącym brzuszkiem Jarosław AntoniakMWMedia

Anna Dereszowska w ciąży

Anna Dereszowska jest szczęśliwą mamą dwójki pociech - Leny i Maksa. Gwiazda wiodła poukładane życie, aż 24 czerwca niespodziewanie opublikowała w swoich mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie.

Wtedy to aktorka podzieliła się z fanami niespodziewaną, ale radosną wiadomością, chwaląc się zdjęciem, na którym widać już wyraźny, ciążowy brzuszek. 

W opublikowanym wówczas poście Ania Dereszowska zawarła cytaty członków rodziny na wieść o tym, że ich rodzina się powiększy. 

"A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje…” - miał powiedzieć na wieść o ciąży w zabawny sposób obecny partner Anny Dereszowskiej, Daniel.

Cała rodzina nie posiada się ze szczęścia, również dzieci Ani z poprzednich związków, cieszą się na przyrodnie rodzeństwo. Ona sama czeka na maleństwo i pozwala sobie nawet na żarty z rosnącego brzuszka. 

Ostatnio Anna opublikowała nowe zdjęcie, na którym prezentuje ciążowe kształty i można domyślać się, że rozwiązanie nastąpi niebawem. Gwiazda pochwaliła się humorystycznym zdjęciem, na którym trzyma kubek z napojem postawiony na brzuszku, czym rozbawiła swoich fanów. 

Gwiazda nie zdradziła jeszcze płci maleństwa, ale może niebieska koszula, którą ma na sobie Dereszowska na zdjęciu, jest jakąś wskazówką? Czyżby rodzina miała powiększyć się o chłopca? Czas pokaże! 

Co trzecia osoba z rakiem zmaga się z depresjąNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas