Reklama

Reklama

Anna Lewandowska pokazała się w pełnej okazałości w bikini! Ale ciało!

Anna Lewandowska często publikuje zdjęcia w kusych strojach sportowych, gdzie podkreśla swoje umięśnione ciało. Teraz jednak podzieliła się z fanami zdjęciem w bikini, a oni nie mogli wyjść z wrażenia! Żona Roberta Lewandowskiego przeszła samą siebie.

Ania Lewandowska zachwyca w bikini. Mąż musi być dumny

Anna Lewandowska ze światem sportu jest związana niemal od zawsze. W wieku 11 lat zaczęła treningi karate i to z tym sportem łączyła swoją przyszłość. Jednak finalnie została trenerką personalną i to właśnie to przyniosło jej niesłychany rozgłos. 

 Nie da się ukryć, że początkiem jej popularności było jednak małżeństwo z Robertem Lewandowskim. Sportowe małżeństwo uzupełnia się i kibicuje sobie wzajemnie na każdym kroku. 

Ostatnio Ania była niezwykle dumna z męża, który zwyciężył w plebiscycie FIFA The Best. Pochwaliła męża publicznie na swoim profilu w mediach społecznościowych i opublikowała ich wspólne zdjęcie. 

Dzień później na profilu Ani pojawiło się zdjęcie, z którego również ona sama może być dumna. Na fotografii widnieje Anna, która pozuje z kusym, błękitnym bikini i prezentuje nienaganną sylwetkę. 

Nikogo już nie dziwi, że żona Lewandowskiego cieszy się figurą wyrzeźbioną latami ćwiczeń i wyrzeczeń, ale wciąż wywołuje to podziw u fanów Anny. 

Na zdjęciu nie widać ani grama tłuszczu na idealnym ciele trenerki, wyłącznie w oczy rzuca się umięśniony brzuch, na który sportsmenka tak ciężko pracowała, nawet po dwóch ciążach.

 

Zobacz również: Anna Lewandowska świętuje wraz z mężem. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Nie tylko w bikini Ania Lewandowska wygląda obłędnie. Ten garnitur pokochały fanki trenerki

Ania Lewandowska znana jest z tego, że po zrzuceniu sportowych ciuchów, lubi bawić się modą. Gdy tylko ma okazję wyjść z przyjaciółmi, czy udać się na imprezę branżową, zachwyca. Wówczas bikini zamienia na coś bardziej wytwornego. 

Ostatnio gwiazda zachwyciła swoich fanów wyjątkową stylizacją - garniturem. 

Reklama

Zobacz również: Anna Lewandowska ma sposób na najbardziej depresyjny dzień w roku! Co robi?

Lewandowska opublikowała kilka dni temu zdjęcie, do którego pozuje w doskonale skrojonym garniturze w odcieniu jasnego brązu. W takim wydaniu rzadko można zobaczyć Anię, więc fani oszaleli i nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. 

To nie pierwszy raz, gdy trenerka wybrała garnitur na ważną okazję. Stało się tak również, gdy pojawiła się na jednej z gal w białym garniturze. 

A wy w jakim wydaniu wolicie Anię? Sportowym czy eleganckim?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy