Reklama

Reklama

Anna Lewandowska sprawiła dzieciom nietypowy prezent! „Kogo na to stać!”

Anna Lewandowska na Instagramie pochwaliła się nietypowym prezentem, jaki niedawno podarowała córkom. Trenerka spełniła swoje marzenie z dzieciństwa i zdecydowała się na zakup gigantycznego domku zabaw. W ogrodzie Lewandowskich zabawka prezentuje się okazale. Zniesmaczeni obserwatorzy grzmią w komentarzach: „Ilu Polaków na to stać”.

Anna Lewandowska ma dobry kontakt w fanami

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się z  fanami  motywującymi filmami z treningów oraz zdjęciami nienagannej sylwetki. Lewandowska często publikuje także fotografie przedstawiające jej życie codzienne. Chociaż broni prywatność swoich córek, 4-letniej Klary i rocznej Laury, niekiedy udostępnia posty, na których widać jak dzieci się bawią. Pociechy Lewandowskich zawsze pozują jednak tyłem lub mają zasłonięte twarze.

Anna Lewandowska sprezentowała dzieciom dom!

Niedawno Anna Lewandowska zamieściła zdjęcie przedstawiające nową zabawkę Laury i Klary. Gigantyczny domek zabaw stanął pośrodku okazałego ogródka Lewandowskich. Atrakcja dla dzieci robi duże wyrażenie i wygląda na bardzo drogą. W poście widać, że córeczki trenerki były zachwycone prezentem. Ku uciesze rodziców od razu pomaszerowały zobaczyć, jak domek prezentuje się w środku.

Reklama

Domek, który Lewandowska sprezentowała pociechom, jest biały i dwupiętrowy. Na ogromnych drzwiach wejściowych widnieją tabliczki z imionami dziewczynek. Dziecięca posiadłość ma duży taras oraz zjeżdżalnię.

Anna Lewandowska spełniła marzenie sprzed lat!

W opisie pod zdjęciem Anna Lewandowska przyznała, że będąc dzieckiem, marzyła o podobnym miejscu zabaw. Zaznaczyła, że zabawka sprawiła jej dużą przyjemność i zapytała innych rodziców, czy zdarza im się spełniać marzenia o zabawkach z dzieciństwa w dorosłym życiu. Zaznaczyła, że taka atrakcja "pozwala przenieść się do krainy czarów".

Pod zdjęciem, które opublikowała Anna Lewandowska, w okamgnieniu pojawiło się bardzo dużo komentarzy. Obserwatorzy trenerki byli pod wrażeniem wielkości konstrukcji. Zaznaczali, że taki okazały prezent z pewnością podobał się córkom.

"Kogo na to stać?!"

Nie wszyscy tak entuzjastycznie podeszli do prezentu,  którym Anna Lewandowska obdarowała  swoje dzieci. Niektórzy w komentarzach stwierdzili,  że cena dziecięcej atrakcji musi przyprawiać o zawrót  głowy. Rodzice zaznaczali,  że mimo chęci najprawdopodobniej nigdy nie będą mogli pozwolić sobie na tak kosztowne zabawki dla  pociech. Ich zdaniem gigantyczny dom zabaw w ogrodzie przekracza finansowe możliwości większości Polaków.

Przeczytaj również:

Te rośliny mogą poparzyć! Uważaj na nie! 

Zabójcze upały: Najwyższe temperatury w historii!

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje