Reklama

Reklama

Anna Lewandowska z Aleksandrą Dec królują na parkiecie

Anna Lewandowska tym razem zrobiła furorę na parkiecie! Razem z przyjaciółką, Aleksandrą Dec, stworzyły wyjątkowy duet taneczny i pochwaliły się wspólnym tańcem na Instagramie.

Anna Lewandowska jest nie tylko sławną trenerką personalną, której ćwiczeniami ekscytuje się tysiące osób. Okazuje się, że poza licznymi talentami Lewandowska kryje w zanadrzu jeszcze jeden - taniec! Jak możemy się o tym przekonać? Wystarczy obserwować jej ostatnie doniesienia w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się momentami ze swojego prywatnego życia.

Anna Lewandowska tańczy z przyjaciółką

Możemy się przekonać, że Anna Lewandowska zadała szyku na weselu swojej kuzynki, na które wybrała kreację projektantki Magdy Butrym. Teraz natomiast opublikowała na Instagramie dwa filmiki, na których tańczy wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką, Aleksandrą Dec, do piosenki "If Ain't Got You" Alicii Keys. Obie panie doskonale poradziły sobie na parkiecie, zachwycając energią.

Reklama

Kim jest Aleksandra Dec?

Aleksandra Dec urodziła się 18 czerwca 1989 roku. Jest bliską przyjaciółką Anny Lewandowskiej już od kilkunastu lat. Panie trenowały razem zawodowo karate - Aleksandra Dec odniosła w tej dziedzinie duże sportowe sukcesy, zdobywając kilka medali podczas mistrzostw. O ile Lewandowska - jeszcze jako Anna Stachurska - specjalizowała się w karate kata i kumite, Aleksandra Dec wybrała en-bu (dwójki sportowe w układzie: kobieta / mężczyzna i mężczyzna / mężczyzna).

Przyjaciółka Lewandowskiej jest jednocześnie jej partnerką biznesową i jako specjalistka do spraw marketingu współpracuje z Lewandowską przy jej projektach. Tak pisze o niej sama Anna Lewandowska na swoim oficjalnym blogu:

Lewandowska i Dec są ze sobą niezwykle blisko, wspierając się na różnych płaszczyznach. Często także widać gesty tego wsparcia w mediach społecznościowych - tak było m. in. podczas urodzin Oli Dec, gdy Anna Lewandowska składała jej życzenia na swoim profilu instagramowym. Pisała wtedy:

Jak widać, obie panie śmiało mogą powiedzieć o sobie, że łączy je już nie tylko wieloletnia przyjaźń czy interesy, ale również niesłychany talent do tańca!

Przeczytaj też:

Paulina Krupińska o życiu z artystą. "Nie byłam na to przygotowana"

Dagmara Bryzek. Kim jest partnerka Michała Koterskiego?

Festiwal Piękna: Oto najprzystojniejsi mężczyźni świata!


* * *

Zobacz więce

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Aleksandra Dec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy