Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska prezentuje ciało w drapieżnym bikini!

Anna Wendzikowska kocha przebywać na zagranicznych wyjazdach i chętnie chwali się swoimi wojażami w mediach społecznościowych. To także doskonała okazja do publikowania zdjęć w bikini, czym prezenterka uwielbia się chwalić, bo jest w swojej szczytowej formie.

Anna Wendzikowska na urlopie

 Anna Wendzikowska nie ukrywa, że jej życiową pasją jest podróżowanie. Nawet, gdy na świecie pojawiły się jej dwie córeczki, nie zrezygnowała z tego sposobu życia. 

Wręcz przeciwnie, postanowiła swoim dzieciom pokazywać świat, zwiedzając go. 

Nawet teraz, gdy pandemia koronawirusa wciąż szaleje na świecie, nie zaprzestała podróżowania. Obecnie gwiazda przebywa w niezbyt popularnym wśród influencerów miejscu. 

Na urlop wybrała się do Wspólnota Saint-Barthélemy, która leży na terytorium Małych Antyli. Piękne plaże i oszałamiające widoki, to nie wszystko czym gwiazda chwali się obecnie w swoich mediach społecznościowych. 

Anna Wendzikowska od dawna trenuje taniec na rurze, czyli pole dance i doskonale służy to jej ciału. Można powiedzieć, że 39-latka jest w swojej szczytowej formie. 

Widać to doskonale na jej nowych zdjęciach, gdzie pozuje w kostiumach kąpielowych. Fani nie szczędzą jej komplementów w komentarzach, ale także pytają zniecierpliwieni, kiedy zamierza wrócić z wojaży, bo stęsknili się za jej pracą w telewizji. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synkiem! 

Plotki w TVP nie milkną! INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje