Reklama

Reklama

Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie! Tym razem związek przetrwa?

Antek Królikowski i Joanna Opozda są razem! O tym, że para wróciła do siebie po zeszłorocznym rozstaniu poinformował Antek Królikowski na Instagramie. "Moje szczęście" - napisał aktor pod wspólnym romantycznym zdjęciem. Czy Antek Królikowski i Joanna Opozda pokonali trudności na dobre?

Antek Królikowski i Joanna Opozda znowu są parą! Aktor, który znany jest z zawirowań sercowych, ogłosił tę informację na swoim Instagramie. Antek Królikowski dodał zdjęcie, na którym przytula Joannę Opozdę. Podpisał je bardzo wymownie: "Moje szczęście".

Informacja o tym, że Królikowski i Opozda są razem wywołała ogromną radość wśród komentatorów. Natychmiast posypały się komentarze od znajomych i fanów pary.


Czy Antek Królikowski i Joanna Opozda pokonali trudności na dobre? Trzymamy kciuki!

Antek Królikowski i Joanna Opozda są razem

Reklama

To nie pierwszy raz, kiedy Antek Królikowski i Joanna Opozda są parąAntek Królikowski potwierdził ich związek w lipcu 2020, zakochani zaczęli pokazywać się wtedy razem, chodzić wspólnie na różne imprezy i dzielić się swoim szczęściem ze światem.

Jednak pod koniec 2020 roku Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się, co odbiło się szerokim echem w mediach. Poinformowała o tym Joanna Opozda, pisząc na Instagramie jasno: "Chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem". Potwierdził to także Antek Królikowski.

Co się stało z tym postem Joanny Opozdy dzisiaj? Jest niedostępny dla użytkowników!

Kim jest Joanna Opozda?

Joanna Opozda to aktorka filmowa i telewizyjna. Jest znana z serialu "Pierwsza miłość", w którym gra Jowitę Kaczmarek. Oprócz tego występowała m. in. w "M jak miłość", "Barwach szczęścia" czy "Planecie singli". Poza tym Joanna Opozda brała udział w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", w którym zajęła ósme miejsce.

Joanna Opozda była ofiarą siatki sutenerskiej! Wstrząsające wyznanie gwiazdy

Joanna Opozda pozuje na plaży

Antek Królikowski chce być jak Bradley Cooper? Co za zmiana!
* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy