Reklama

Reklama

Australijska piękność: Kim jest Gabby Epstein?

Gabby Epstein to mieszkająca obecnie w Los Angeles australijska modelka, ambasadorska produktów fitness i sportowej mody. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 2,6 miliona osób, a fanów australijskiej piękności wciąż przybywa. Kim jest Gabby Epstein?

Gabby Epstein idzie jak burza i nazywana jest przez wielu "australijską sensacją Instagrama". Modelka ma już na koncie wiele intratnych współprac, jest twarzą modowych marek, kosmetyków i produktów związanych z branżą fitness. Niewiele jednak brakowało, a piękna Gabby zostałaby... pływaczką. 

Kim jest Gabby Epstein?

Gabby Epstein zaczęła karierę modelki w młodym wieku - nie miała wtedy nawet piętnastu lat i wciąż była uczennicą szkoły średniej. Pasją modelki był wtedy sport, a konkretnie pływanie i odnosiła już w tej dziedzinie całkiem spore sukcesy. Miłość do modelingu była jednak mocniejsza i Gabby zaraz po skończeniu szkoły zaczęła pracę modelki na pełen etat. Nie bez znaczenia była również kontuzja barku, która wykluczyła Epstein z regularnych treningów i zaprzepaściła szansę na spektakularną karierę w sporcie. 

Reklama

Gabby Epstein to żywa reklama sportowego trybu życia. Modelka może się pochwalić wyrzeźbionym, płaskim brzuchem i jędrnymi pośladkami, które chętnie eksponuje w mocno wyciętych strojach bikini. To właśnie marki produkujące stroje kąpielowe najchętniej zapraszają Gabby Epstein do współpracy. Dziwicie się? 

***

Zobacz również:

Szwedzka topmodelka przyłapana na plaży. Ale figura!

Zdradziła sekret swoich fot. Aż trudno uwierzyć!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska | modelka fitness

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy