Reklama

Beata Tadla wypoczywa z mężem na wakacjach! Ale luksus!

Beata Tadla jest szczęśliwą mężatką, choć niewielu wierzyło, że małżeństwo zawarte po tak krótkim czasie znajomości będzie udane. Złośliwi na szczęście nie mieli racji i obecnie gwiazda wypoczywa na wakacjach ze swoim ukochanym, czym pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych.

Beata Tadla jest szczęśliwą mężatką

 Beata Tadla wzbudziła w Polsce wielkie emocje, gdy na oczach widzów "Tańca z Gwiazdami" rozstawała się w programie ze swoim ówczesnym partnerem, Jarosławem Kretem. 

Fani trzymali mocno kciuki za to, by pozbierała się po bolesnym rozstaniu i tak też się stało. 

Dziennikarka wyszła z tej sytuacji silniejsza i dodatkowo wygrała Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami". Jej kariera ruszyła wówczas z kopyta. 

Wtedy też Beata Tadla poznała nową miłość, przystojnego biznesmena, ale i to uczucie nie przetrwało. Jednak ona zaskoczyła fanów wiadomością o kolejnym związku. 

Wiele osób sceptycznie podchodziło do wieści o nowej miłości, aż w sierpniu 2020 roku w mediach pojawiła się wiadomość o niespodziewanych zaręczynach Beaty Tadli i tajemniczego mężczyzny. 

Fani początkowo sądzili, że jest to żart ze strony gwiazdy, ale wiadomość okazała się być prawdziwa! Beata i Michał stanęli na ślubnym kobiercu w lutym 2021 roku i od tego momentu wiodą szczęśliwe życie. 

Reklama

Beata Tadla bawi się z mężem w Juracie

Nie sprawdziły się także pogłoski o tym, że małżeństwo szybko się skończy, bo zostało zawarte pochopnie. Rozpromieniona Tadla przebywa aktualnie z mężem na wakacjach i na zdjęciach, które publikuje w mediach widać, że miewa się doskonale! 

Tym razem małżonkowie postanowili spędzić wakacje w Polsce. Byli w Wałczu, a następnie w Juracie, która stała się bardzo modna wśród polskich gwiazd. 

***
Zobacz również:
 
Beata Tadla nie mogła lepiej trafić! Sensacyjne doniesienia o jej nowym mężu!

Beata Tadla pochwaliła się fotkami z podróży poślubnej! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama