Reklama

Reklama

Blanka Lipińska odpowiada na krytykę fanów. "One są naturalne!"

Blance Lipińskiej niejednokrotnie zarzucano, że przesadza z zabiegami medycyny estetycznej. Fani krytykują celebrytkę i twierdzą, że jej twarz, a szczególnie policzki wyglądają przesadnie sztucznie. Lipińska po raz kolejny postanowiła zdementować plotki, jakoby miała poprawiać sobie twarz. Wyjaśnienie zamieściła na Instagramie.

Blanka Lipińska w świecie show-biznesu zasłynęła za sprawą bestsellerowych książek erotycznych z cyklu "365 dni", których jest autorką. Ogrom czytelników kupujących jej powieści przyczyniła się do powstania ekranizacji. Filmy co prawda nie cieszą się już tak pozytywnymi opiniami, jednak mimo wszystko Lipińska jest z nich bardzo dumna.  

Kilka miesięcy temu, podczas premiery trzeciej części kinowego dzieła, Blankę skrytykowano za bardzo nienaturalny wygląd. Mocno spięte włosy i uwydatnione makijażem policzki sprawiły, że jej twarz zyskała dość specyficznych kształtów. Pisarka twierdziła wówczas, że nie jest to efektem intensywnych zabiegów upiększających.

Reklama

Blanka Lipińska zbyt mocno eksperymentuje z wyglądem?

Mimo iż Lipińska nie ukrywa tego, że odwiedza regularnie salony medycyny estetycznej, a efektami kuracji często dzieli się na Instagramie - gdzie obserwują ją już 920 tysięcy użytkowników, teraz znów stanęła w swojej obronie.

Na zarzuty jednego z fanów na InstaStories odpowiedziała jakoby jej policzki miały być zupełnie naturalne.

- Widziałam cię w tv, przestań te policzki robić - napisała internautka

Lipińska nie czekała zbyt długo z odpowiedzią, którą publicznie udostępniła:

Jakiś czas temu Lipińska chwaliła się w mediach społecznościowych o zabiegu wycięcia torebek tłuszczowych właśnie w tej części twarzy. To co napisała teraz dla wielu jej fanów może okazać się nieszczere. A może sztuczny wygląd jej twarzy, który dostrzegli fani na zdjęciach, to wynik nieodpowiednio wykonanego makijażu bądź zmęczenia?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy