Blanka Lipińska przeżywa stratę domu. Spalił się przed świętami!

Blanka Lipińska podzieliła się ze swoimi fanami smutną informacją. Pisarka poinformowała, że spłonął jej dom w lesie, z którego była bardzo dumna i rozpoczęła w nim już wielki remont. Teraz przyznała załamana, że musi poradzić sobie z tą stratą.

Blanka Lipińska właśnie straciła swój ukochany dom w lesie
Blanka Lipińska właśnie straciła swój ukochany dom w lesie VIPHOTOEast News

Blanka Lipińska połączyła się ze swoimi fanami za pomocą instastories i podzieliła się z nimi osobistą tragedią. Smutna i z trudem powstrzymująca łzy przyznała, że właśnie spłonął jej dom w lesie, który, choć wymagał sporo pracy i dużego remontu, dawał jej mnóstwo radości.

Wiele zmartwionych wiadomości od was dostaję. Kochani, żyję. Chciałabym powiedzieć, że mam się dobrze, niestety - nie mam się dobrze, bo przedwczoraj w nocy spalił się mój dom w lesie. Ten, który niedawno kupiłam i ten, z którego tak bardzo się cieszyłam. Jest to dla mnie trudny czas przedświąteczny. Nie chcę tutaj udawać, uśmiechać się, jestem słaba w udawaniu. Nie umiem tego robić i nie chcę. Teraz jest czas na to, żebym poradziła sobie ze stratą, a potem przyjdzie czas na odbudowywanie tego domu. Wesołych świąt

- powiedziała łamiącym się głosem.

Blanka Lipińska przyznała, że musi poradzić sobie ze stratą
Blanka Lipińska przyznała, że musi poradzić sobie ze stratąInstagram

Blanka Lipińska straciła dom w pożarze. Oto, jak miał wyglądać!

Blanka Lipińska zakupiła podwarszawski dom niedawno - zaledwie we wrześniu przyznała w wywiadzie z Jastrząb Post, że jej nowa nieruchomość otoczona jest działką i lasem, znajduje się w pobliżu rzeki i ma piękny ogród. Pisarka była zachwycona nową inwestycją, ale przyznała, że wymaga ona gruntownego remontu.

Gwiazda wzięła się więc ostro do roboty i rozpoczęła remont nowego domu, a w jednym z wywiadów zdradziła nawet kilka szczegółów dotyczących jego wystroju. Wnętrza domu w lesie miały znacznie różnić się od jej obecnego mieszkania - zapewne miały być bardziej przytulne i mniej mroczne.

Niestety, chwilę przed świętami Bożego Narodzenia pisarka straciła swój dom, ale przekonuje, że gdy tylko poradzi sobie ze stratą, spróbuje go odbudować.

Życzymy, by stało się to jak najszybciej!

Zobacz również:

10. edycja akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc"materiały prasowe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas