Brian Austin Green zaręczył się? Fani mają dowody!

Brian Austin Green, gwiazdor serialu "Beverly Hills 90210" po nagłym rozstaniu z piękną żoną, Megan Fox na nowo układa sobie życie prywatne. Aktor jest w szczęśliwym związku z profesjonalną tancerką i gwiazdą programu "Taniec z gwiazdami", Sharną Burgess. Fani podejrzewają nawet, że para właśnie się zaręczyła!

Brian Austin Green i Sharna Burgess od dawna planują wspólną przyszłość
Brian Austin Green i Sharna Burgess od dawna planują wspólną przyszłośćBACKGRIDEast News

Brian Austin Green i Sharna Burgess to obecnie jedna z ulubionych par fanów kultowego serialu. Niezapomniany David Silver z "Beverly Hills 90210" już dawno nie był tak szczęśliwy i na każdym kroku dzieli się z fanami migawkami z życia u boku pięknej tancerki.

Na Instagramie Sharny Burgess pojawiło się zdjęcie, które według części fanów jest dowodem na to, że para właśnie się zaręczyła. Część z nich podejrzewa już nawet małżeństwo!

Na fotce widzimy Sharnę i Briana, którzy odświętnie ubrani i szczęśliwi całują się na moście. To jednak nie wszystko! Tancerka podpisała bowiem zdjęcie jednym wymownym stwierdzeniem - End Game, co oznacza Koniec gry. Czyżby właśnie tak opisała koniec pewnego etapu w życiu pary? 

Fani momentalnie zasypali parę komentarzami - część z nich wyraziła nadzieję, że para właśnie się zaręczyła, ale nie brakowało gratulacji z okazji... zawarcia związku małżeńskiego. Póki co para nie skomentowała tych rewelacji, ale fani już życzą im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Zawczasu przyłączamy się do życzeń!

Edyta Herbuś o Tańcu z GwiazdamiINTERIA.TV
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas