Reklama

Reklama

Chloe Ferry nie przejmuje się krytyką i kusi fanów w czerwonej kreacji

Chloe Ferry nie ma ostatnio najlepszej passy. W mediach społecznościowych, gdzie pojawiają się jej zdjęcia, gwiazda zaliczyła kilka wpadek, a internauci oskarżyli ją o stosowanie programów graficznych do poprawiania swojego ciała na zdjęciach. Tym razem jednak gwiazda zachwyciła swoich obserwatorów jedną kreacją!

Chloe Ferry zachwyciła nowym zdjęciem. Ma ważne przesłanie dla fanów

Chloe Ferry, brytyjska celebrytka i skandalistka kocha zaskakiwać fanów nowymi zdjęciami. 

 Dba o to, by na jej profilu codziennie pojawiały się świeże fotografie, ale niekiedy zalicza wpadki i internauci wytykają jej błędy. 

Tak było ostatnio, gdy przy okazji dwóch zdjęć zarzucono jej korzystanie z programów graficznych, by wyszczuplić swoje ciało i tym samym wprowadzać w błąd swoich fanów. 

Gwiazda jednak niezbyt przejęła się krytyką, która spotykała ją w życiu już niejednokrotnie, ale postanowiła się zrehabilitować. 

Na profilu celebrtyki, która zasłynęła w mediach dzięki udziałowi w wielu reality-show, w tym "Geordie Shore", czy "Celebrity Big Brother", pojawiło się nowe, gorące zdjęcie.

Reklama

Tym razem Chloe Ferry pozuje do zdjęcia w kusej, czerwonej kreacji, która przyciągnęła wzrok internautów. Sukienka doskonale podkreśliła kształty celebrytki, a w komentarzach zamiast krytyki, na nowo pojawiły się komplementy i ciepłe słowa od jej fanów. 

Okazało się jednak, że sens zdjęcia jest głębszy, niż pokazanie się w pięknej kreacji. Gwiazda opublikowała je z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w bardzo słusznej sprawie. 

Firma odzieżowa, z którą współpracuje Chloe, zdecydowała się z okazji Dnia Kobiet rozpocząć kampanię przeciwko przemocy seksualnej wśród kobiet. 

"Firma rozpoczyna kampanię przeciwko gwałtom we współpracy z organizacjami charytatywnymi zajmującymi się przemocą seksualną kobiet na całym świecie i przekazuje pełny dochód ze sprzedaży ich ekskluzywnej torby na zakupy i tej sukienki, aby pomóc rozpowszechniać przesłanie, że #MyDressDoesntMeanYes. Jesteśmy zaangażowani w rozprawienie się ze stereotypem, który mówi, że to, co nosisz, daje komuś innemu prawo do twojego ciała. Społeczeństwo musi to zrozumieć. Moja sukienka nie oznacza tak" - wyjaśniła Chloe Ferry na swoim profilu w mediach społecznościowych.

***

Zobacz również: 

Chora Maryla Rodowicz "nie może liczyć na pomoc starszych dzieci"

Agnieszka Litwin trafiła do szpitala. Diagnoza lekarzy brzmiała jak wyrok

Monika Richardson w opłakanym stanie. Sąsiedzi zabrali głos

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy