Reklama

Reklama

Chloe Ferry romansuje z milionerem!

Chloe Ferry to brytyjska celebrytka, która lubi szokować i zaskakiwać swoim zachowaniem. Jakiś czas temu pojawiło się jej pierwsze zdjęcie z milionerem Waynem Linekerem, którym sugerowała, że zaręczyła się z mężczyzną. Potem sprawa ucichła, ale teraz na profilu gwiazdki znowu pojawiły się zdjęcia z bogaczem.

Chloe Ferry jest z Waynem Linekerem?

Chloe Ferry ma na swoim koncie wiele skandali i sensacji. Brytyjka kocha wzbudzać zainteresowanie w mediach i dba o to, żeby fani o niej nie zapomnieli. 

Gwiazda zyskała popularność dzięki reality show - "Ekipa z Newcastle" i "Celebrity Big Brother". 

Wciąż gościnnie pojawia się w różnych formatach, ale na co dzień zajmuje się reklamowaniem różnych produktów, w tym bielizny, o której mówi, że nigdy jej nie za wiele w kobiecej szafie. 

Celebrytka lubi także przypomnieć o sobie w dość wyjątkowy sposób. Pod koniec lutego 2021 roku w mediach pojawiło się jej zdjęcie z Waynem Linekerem - milionerem, młodszym bratem legendy brytyjskiej piłki nożnej, Gary'ego Linekera. 

Na zdjęciu Chloe chwaliła się... pierścionkiem od Wayne'a, a w mediach rozgorzała burza, czy gwiazda faktycznie się zaręczyła. 

Ona wraz z mężczyzną milczała jak zaklęta i do tej pory nie wiadomo, czy była to zwykła prowokacja w stylu Chloe, czy może faktycznie uległa ona wdziękom 58-letniego milionera. 

Sprawa nieco ucichła, aż nagle na profilu Chloe znów pojawiły się zdjęcia z Waynem. Na zdjęciach para przytula się do siebie ochoczo i nie ukrywa, że wiąże ich silne uczucie. 

W komentarzach fani nie kryli ekscytacji ponownym pojawianiem się pary w mediach społecznościowych. Czyżby Chloe i Wayne mieli stanąć na ślubnym kobiercu? Czas pokaże!

Reklama

***
Zobacz więcej: 

Chloe Ferry pozuje półnaga w łazience!
 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje