Reklama

Chloe Ferry wywołała burzę! Wszystko przez ten szczegół

Chloe Ferry jest celebrytką z Wielkiej Brytanii. Kobieta zyskała popularność dzięki takim reality show jak "Ekipa z Newcastle" czy "Celebrity Big Brother". Ferry uwielbia być w centrum uwagi - prowadzi więc Instagrama, którego śledzą miliony ludzi. Tym razem nie zapozowała sama, ale... z pieskiem!

Chloe Ferry jest brytyjską celebrytką, która ma na swoim koncie kilka skandali, afer także bardzo dużo naprawdę gorących zdjęć. Jej media społecznościowe są pełne selfie, na których prezentuje się w wyprężonych pozach. I tym razem nie było inaczej!

Chloe Ferry pozuje z psem

Brytyjska celebrytka również teraz pokazała swój obfity biust przy okazji opublikowania zdjęcia z uroczym szczeniakiem, buldożkiem. Dodała do tego wymowny opis, w którym pokazuje swoje przywiązanie do małego pupila. 

- napisała Ferry. 

W odpowiedzi na liczne prośby internautów ujawniła także, skąd wzięła "swoje dziecko", oznaczając instagramowe konto hodowcy. 

Reklama

Chloe Ferry pokazała psa. Fani są zachwyceni... chociaż nie wszyscy!

Chloe Ferry zawsze wywołuje swoimi zdjęciami duże poruszenie w komentarzach. Nie inaczej było teraz! Wyjątkowo jednak internauci nie skupili się na kształtach celebrytki, którymi najczęściej szokuje i zachwyca, ale oczywiście jej słodkim towarzyszem. Posypały się komentarze komplementujące przede wszystkim jej pieska. 

Pojawiły się też krytyczne głosy, które wskazują na to, że najprawdopodobniej hodowca, od którego Chloe Ferry zdobyła psa nie jest najlepszy. Komentatorki zwróciły uwagę na masywny fałd skóry nad nosem. 

- napisała jedna z fanek.

Przeczytaj też:

Radosław Majdan nadal zakochany w Małgosi? Opublikował romantyczne zdjęcie

Agnieszka Woźniak-Starak eksponuje zgrabne ciało! W tle błękitna woda

Ciężarna Joanna Opozda ma problemy zdrowotne! Niepokojące wieści z domu Królikowskich!

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy