Reklama

Reklama

Sandra Kubicka pokazała, ile waży. „Wyrzucam ten bezużyteczny sprzęt”

Sandra Kubicka dba o kondycję fizyczną. Regularnie ćwiczy i stara się zdrowo odżywiać. Gwiazda w relacji na Instagramie przyznała, że w swoim mieszkaniu nie ma wagi. Kubicka uważa bowiem, że „lepiej patrzeć na wymiary”, niż kontrolować kilogramy, które niewiele mówią o tym, jak zmienia się ciało.

Sandra Kubicka nie chce wracać do przeszłości: "Nie jadłam"

Sandra Kubicka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Za  pośrednictwem Instagrama dzieli się z fanami ważnymi momentami ze swojego życia. Relacjonuje to, jak spędza wolny czas i informuje o nowych projektach, w których bierze udział.

Modelka jakiś czas temu przyznała, że w przeszłości miała kłopoty z odżywianiem. Chciała, aby jej ciało podczas sesji zdjęciowych prezentowało się jak najlepiej i nie dbała regularne posiłki. Gwiazda miała bzika na punkcie swojej wagi. Głodziła się, by osiągnąć wymarzony rozmiar.

Obecnie Sandra Kubicka znacznie rozsądniej podchodzi do kwestii swojej wagi. Regularnie trenuje i dba o kondycję fizyczną. Problemy ze zdrowiem uświadomiły modelce, jak ważna jest zbilansowana, zdrowa dieta.

Reklama

Ile waży Sandra Kubicka?

Wczoraj Kubicka postanowiła podzielić się z fanami informacją o tym, ile waży. Wytłumaczyła, że nie kontroluje swojej wagi regularnie, ponieważ to "zostawia ją z mieszanymi uczuciami". Sandra Kubicka zaznaczyła, że aktywny tryb życia pozwala jej utrzymać dobrą kondycję fizyczną. To właśnie forma i dobre samopoczucie są dla niej najważniejsze. 

***
Przeczytaj również: 

Najgorsze fryzury dla pań po 50-tce. Bezlitośnie postarzają 

Nie odbieraj telefonu w ten sposób. Mogą to wykorzystać przeciwko tobie

Virgil Abloh nie żyje. Amerykański projektant mody miał 41 lat

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | waga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje