Reklama

Reklama

Chloe Ferry zerwała z chłopakiem. Ogłosiła to w nietypowy sposób

Zaledwie kilka tygodni temu Chloe Ferry podzieliła się z fanami planami założenia rodziny. Jednak, jak się okazuje, w życiu gwiazdy nastąpił nieoczekiwany zwrot. O zerwaniu z chłopakiem dziewczyna poinformowała w zaskakujący sposób.

27-letnia Chloe Ferry znana jest przede wszystkim ze swojego udziału w reality-show Geordie Shore. Ma na koncie także kilka pomniejszych ról i występów w programach telewizyjnych. Popularność, jaką dzięki nim uzyskała, udało jej się wykorzystać i zwiększyć dzięki aktywności w mediach społecznościowych. 

Jej konto na Instagramie obserwuje 3,8 miliona fanów. Chloe dokłada wiele starań, by potrzymać ich zainteresowanie i regularnie zamieszcza seksowne fotki w samej bieliźnie, dzieli się kadrami z życia codziennego oraz informuje o swoim życiu prywatnym.

Reklama


Czytaj też: Chloe Ferry kusi krągłościami

Tym razem udało jej się naprawdę zaskoczyć swoich obserwatorów. Influencerka zamieściła gorące zdjęcie, na którym pozuje w kusej różowej bieliźnie, oparta o blat stołu. Zdjęcie opatrzyła wymownym opisem: "Chloe singielka to najlepsza Chloe". W ten sposób oznajmiła swoim fanom, że nie jest już w związku ze swoim chłopakiem, Johnnym Wilbo, z którym jeszcze kilka tygodni temu chciała zakładać rodzinę.

Brytyjskie media zdążyły już wywęszyć, że poważny kryzys w relacji pojawił się latem. Chloe nie namyślała się długo i zanim nastała jesień została singielką. Tymczasem jej były chłopak nie tylko nie odniósł się do sprawy, ale dezaktywował swoje instagramowe konto.

Czytaj też: Chloe Ferry w gorącym bikini

Para spotykała się od listopada ubiegłego roku, a jeszcze w czerwcu w wywiadzie dla magazynu Closer Chloe mówiła o marzeniach związanych z założeniem rodziny. Twierdziła nawet, że zamierza mieć dziesięcioro dzieci! Zaznaczyła jednak, że nie ma zamiaru realizować tych planów przez najbliższe dwa lata, choć Jonny zaręczyłby się z nią natychmiast, gdyby tylko mógł. Zdementowała też plotki, jakoby już byli zaręczeni.  Opowiadała jednak sporo o tym, jak bardzo ufa swojemu chłopakowi i jak bardzo różni się on od jej poprzedniego partnera, który ją zdradzał. Czytelnicy mogli odnieść wrażenie, że ich związek to bajka.

Czytaj też:

Wkrótce okazało się jednak, że historia ta nie ma szczęśliwego zakończenia. Nagłe zerwanie i spektakularny sposób obwieszczenia tego faktu światu musiał okazać się dla fanów Chloe sporym zaskoczeniem. Jednak komentarze pod postem w większości nie dotyczyły sytuacji sercowej gwiazdki, a jej seksownego wyglądu, który na fanach zrobił ogromne wrażenie.

 INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy