Reklama

Reklama

Chloe Ferry kusi krągłościami w neonowych strojach! Ale ciało!

Chloe Ferry doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Tym razem zrobiła to zakładając na siebie neonowe stroje, których żywe kolory nie mogły ujść uwadze internautów. Dodatkowo stylizacje podkreśliły krągłe kształty Chloe Ferry.

Chloe Ferry zachwyca figurą. Ciężko na nią pracowała

Chloe Ferry, ulubiona celebrytka i skandalistka Brytyjczyków, umie przyciągnąć uwagę fanów. Jej zachowania, wygląd i ekscesy są szeroko komentowane w zagranicznych mediach. 

 Najwyraźniej celebrytce bardzo się to podoba i kiedy tylko maleje zainteresowanie jej osobą, stara się przyciągnąć wzrok swoich fanów na nowo.  

Tym razem gwiazda postawiła znów poruszyć swoimi odbiorcami prezentując się w neonowym kostiumie kąpielowym i równie wyrazistym stroju sportowym. 

W bikini nic nie da się ukryć, a oczom internautów ukazała się idealna figura Chloe, nad którą pracowała przez wiele miesięcy. 

Reklama

Pomarańczowy strój sportowy, w którym zaprezentowała się później, tylko to potwierdził, a Chloe Ferry z dumą pozowała uwydatniając swoje pośladki do obiektywu aparatu fotograficznego. 

Na komentarze, w których fani nie szczędzili gwieździe komplementów, nie trzeba było długo czekać. Trzeba przyznać, że afery, w których brała udział Chloe Ferry robią mniejsze wrażenie, niż metamorfoza, którą przeszła dzięki swojej ciężkiej pracy nad sobą. 

To również zdaniem fanów wymaga pochwał. Chloe Ferry zmieniła hulaszczy tryb życia na nieco zdrowszy i efekty widać po prostu gołymi oczami.   

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy