Reklama

Cleo pokazała zdjęcie babci. Uderzające podobieństwo!

Cleo jest dziś jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Nic dziwnego, że wielu fanów śledzi z uwagą jej media społecznościowe. Piosenkarka opublikowała ostatnio zdjęcie z młodości swojej babci, zestawiając je ze swoim. Zapytała obserwujących, czy widać podobieństwo. Oceńcie sami!

Cleo. Piosenka dla babci

Dla Cleo relacje rodzinne są niezwykle ważne. Wokalistka wielokrotnie podkreślała, ile znaczą dla niej najbliżsi. Piosenkę "Dom" poświęciła swojej zmarłej w 2014 roku babci Teresie, z którą nie mogła się pożegnać z powodu zawodowych obowiązków.

Gwiazda również w teledysku do piosenki zawarła wzruszający moment, w którym wspomina ukochaną babcię. W wywiadach Cleo wyznała, że podczas gdy jej krewna odchodziła, ona grała koncerty w USA, a o jej śmierci dowiedziała się, schodząc ze sceny.

Cleo. Zdjęcie z babcią

O ile o babci Teresie pojawiały się wypowiedzi w mediach, tak o drugiej babci Cleo do tej pory nie mówiła. Teraz piosenkarka wstawiła na Instagrama jej zdjęcie z młodości. Widzimy na nim babcię Krystynę z włosami do ramion i w eleganckim płaszczu.

Cleo wyznała, że znalazła zdjęcie w rodzinnym albumie. Wokalistka zestawiła je z własną fotografią w podobnym ujęciu - również w rozpuszczonych włosach do ramion i zapytała fanów, czy zauważają podobieństwo między kobietami. 

Reklama

Jak widać, fani Cleo nie tylko widzą duże podobieństwo gwiazdy do krewnej, ale także bardzo spodobało im się takie zestawienie i dzielenie się z nimi rodzinnymi zdjęciami. Być może to nie ostatni raz, kiedy wokalistka pokazuje fotografie kogoś bliskiego.

Czytaj więcej:

Cleo prosi fanów o radę. Zobacz nowe zdjęcia!

Gwiazdy, które mają wielodzietne rodziny

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cleo | rodziny gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama