Cleo pokazała zdjęcie babci. Uderzające podobieństwo!

Cleo jest dziś jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Nic dziwnego, że wielu fanów śledzi z uwagą jej media społecznościowe. Piosenkarka opublikowała ostatnio zdjęcie z młodości swojej babci, zestawiając je ze swoim. Zapytała obserwujących, czy widać podobieństwo. Oceńcie sami!

Cleo jest bardzo podobna do swojej babci
Cleo jest bardzo podobna do swojej babciAdam JankowskiEast News

Cleo. Piosenka dla babci

Dla Cleo relacje rodzinne są niezwykle ważne. Wokalistka wielokrotnie podkreślała, ile znaczą dla niej najbliżsi. Piosenkę "Dom" poświęciła swojej zmarłej w 2014 roku babci Teresie, z którą nie mogła się pożegnać z powodu zawodowych obowiązków.

Gwiazda również w teledysku do piosenki zawarła wzruszający moment, w którym wspomina ukochaną babcię. W wywiadach Cleo wyznała, że podczas gdy jej krewna odchodziła, ona grała koncerty w USA, a o jej śmierci dowiedziała się, schodząc ze sceny.

Po latach ciągle mam wrażenie, że Babcia jest gdzieś blisko.. .zostawiłam sobie Jej roślinki doniczkowe i one zawsze kwitną tak jak u Niej w domu. Dom to nie obiekt, nie budynek, Dom to ludzie i miejsca które kochamy, do których tęsknimy i chcemy wracać. Kawałek „Dom” jest właśnie o tym, pisałam go myśląc o mojej Babci
wyznała Cleo

Cleo. Zdjęcie z babcią

O ile o babci Teresie pojawiały się wypowiedzi w mediach, tak o drugiej babci Cleo do tej pory nie mówiła. Teraz piosenkarka wstawiła na Instagrama jej zdjęcie z młodości. Widzimy na nim babcię Krystynę z włosami do ramion i w eleganckim płaszczu.

Cleo wyznała, że znalazła zdjęcie w rodzinnym albumie. Wokalistka zestawiła je z własną fotografią w podobnym ujęciu - również w rozpuszczonych włosach do ramion i zapytała fanów, czy zauważają podobieństwo między kobietami. 

Widać! jesteś bardzo podobna do Babci ❤️
Normalnie siostry ❤️❤️❤️
Jak dwie krople wody ❤️

Jak widać, fani Cleo nie tylko widzą duże podobieństwo gwiazdy do krewnej, ale także bardzo spodobało im się takie zestawienie i dzielenie się z nimi rodzinnymi zdjęciami. Być może to nie ostatni raz, kiedy wokalistka pokazuje fotografie kogoś bliskiego.

Czytaj więcej:

Cleo prosi fanów o radę. Zobacz nowe zdjęcia!

"Zdrowie na widelcu": Jajka a cholesterol. Fakty i mityPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas