Reklama

​Córka Kylie Jenner ma trzy lata i niedługo zaprezentuje własną markę kosmetyków

Stormi Webster, córka Kylie Jenner, ma dopiero trzy lata, a już może poszczycić się własnym biurem. Czemu ma służyć trzylatce biuro? Bynajmniej nie tylko do zabawy, ale również budowania własnego imperium. Według zapowiedzi przedsiębiorczej mamy, Stormi niedługo zaprezentuje światu swoją markę i linię produktów.

Dorastanie wśród silnych i przedsiębiorczych kobiet z pewnością było jedną ze składowych sukcesu młodej miliarderki Kylie Jenner. Nic dziwnego, że młoda mama już od najmłodszych lat zaszczepia w swojej córce Stormi zapał do pracy. W drugim odcinku trzyczęściowego filmu "Inside Kylie Cosmetics Brand" opublikowanego na YouTube, Kylie wyjaśnia, że niemal od samego początku przyprowadza do biura swoją córkę, aby ta mogła wzrastać w otoczeniu silnych, pomysłowych kobiet. Choć na razie dla trzylatki to doskonała zabawa - jak zapewniają Kylie i Kris Jenner, Stormi uwielbia przychodzić z mamą do pracy - Stormi już pracuje na swój przyszły sukces.

Reklama

"Stormi ma w swoim życiu tak wiele silnych kobiet na których może się wzorować. W siedzibie Kylie Cosmetics ma nawet własne biuro, w którym nie tylko się bawi, ale również pracuje. Mogę zdradzić, że wkrótce wprowadza na rynek markę, nad którą pracowaliśmy od dłuższego czasu" - wyjaśnia Kylie Jenner. Jak na razie szczegóły dotyczące projektu, nad którym "pracowała" Stormi nie są jeszcze znane, ani co będzie oferować wciąż jeszcze "sekretna marka". Przypomnijmy, że w 2020 roku Stormi "zdecydowała" o wyglądzie jednej z linii kosmetyków, którą wypuściła na rynek jej mama, a już niedługo zobaczymy Stormi w roli ambasadorki marki KylieBaby.

"Stormi jest moim dziedzictwem. Wychowuję ją tak, by była mądra, miła i zmotywowana. Może pewnego dnia przejmie Kylie Cosmetics? Oczywiście, jeśli tylko będzie tego chciała. Myślę, że jesteśmy odbiciem tego, jakimi ludźmi się otaczamy. Moja mama i siostry miały na mnie ogromny wpływ, w pewien sposób mnie ukształtowały, i to im zawdzięczam to kim jestem dziś. Mam nadzieję, że pewnego dnia Stormi będzie patrzeć na mnie tak, jak ja patrzę na moją mamę" - dodała.

***
Zobacz również:


Kasia Kowalska ma piękną córkę. Ola zapozowała w bikini!

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synkiem

Księżna Charlene jest oddzielona od dzieci!

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner | Dziecko | Jenner | marka kosmetyczna | kosmetyki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy