Reklama

Córka Mandaryny i Wiśniewskiego ma nową fryzurę. Ale zmiana!

Fabienne Wiśniewska to 18-letnia córka Mandaryny (Marty Wiśniewskiej) i Michała Wiśniewskiego. Na przestrzeni kilku ostatnich lat nastolatka przeszła ogromną metamorfozę - stała się bardziej kobieca, zapuściła włosy, a teraz zaskoczyła całkowitą zmianą wyglądu!

Fabienne Wiśniewska urodziła się w 2003 roku, ma starszego brata Xaviera, który jest najstarszym dzieckiem Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Rodzeństwo ma ze sobą świetny kontakt, oboje spędzają także mnóstwo czasu ze swoją znaną mamą. 

Fabienne Wiśniewska skończyła 18 lat i szykuje się do czekających ją niedługo egzaminów maturalnych. Niedawno nastolatka świętowała studniówkę, którą Mandaryna relacjonowała w sieci, nie ukrywając dumy z dorastającej córki.  Na jej Instastories można było zobaczyć, że na balu pojawił się także były mąż, Michał Wiśniewski oraz brat 18-latki, Xavier. Fabienne zdecydowała się na krótką, czarną sukienkę i sandałki na obcasie, a o fryzurę zadbał fryzjer gwiazd, Kajetan Góra. Jak się okazuje, nie było to ich ostatnie spotkanie! 

Reklama

Zobacz również: Fabienne Wiśniewska pokazała sukienkę ze studniówki

Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę! Podobna do mamy?

Marta Wiśniewska znana jest z tego, że uwielbia chwalić się swoimi pociechami w sieci. Jej córka, Fabienne przyznała kiedyś, że mama uważa, że każde zdjęcie rodzeństwa jest śliczne i warte pokazania światu. Nawet jeśli Fabienne i Xavier mają na ten temat inne zdanie, to nie mają z tym większego problemu, bo cieszą się, że mamie sprawia to przyjemność.

- zdradziła Fabienne. 

Teraz na Instagramie Mandaryny pojawiła się fotka, z której bez wątpienia dumna jest także nastolatka. Widać na niej Fabienne w nowej, zaskakującej fryzurze, w której bardzo przypomina swoją mamę! Córka słynnej pary ma mocno rozjaśnione blond włosy, ułożone w fale. Fryzura jest dziełem Kajetana Góry,  fryzjera gwiazd i cenionego perukarza. Z jego usług korzystają takie sławy jak Faye Dunaway, Edyta Górniak, Doda, Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz czy Natalia Siwiec. Teraz do grona jego klientek dołączyła także córka Michała Wiśniewskiego. 

Fani są zachwyceni metamorfozą Fabienne i zasypali ją komplementami: 

- "Piękna jest jak Mandaryna", "Dzięki Opatrzności podobna do mamy", "Przepiękna dziewczyna", "Niesamowita metamorfoza" - piszą, zachwycając się nową Fabienne. 

Jak wam podoba się w takiej odsłonie?

***
Zobacz również:

Karolina z "Projekt Lady" eksmitowana. Prosi o wsparcie finansowe! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mandaryna | Fabienne Wiśniewska | Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy