Reklama

Córka multimilionera to prawdziwa piękność! Kim jest Lucciana Beynon?

Lucciana Beynon to córka australijskiego potentata tytoniowego Traversa Beynona, nazywanego „The Candyman”. Od dziecka dziewczyna pławiła się w luksusach, a teraz wykorzystuje swoje pięć minut sławy. Jak żyje początkująca celebrytka i dlaczego wzbudza taką sensację?

Wenezuelsko-australijska piękność robi karierę! Kim jest Lucciana Beynon?

Lucciana Beynon to 21-letnia piękność, wenezuelsko-australijskiego pochodzenia. To właśnie geny zapewniły jej wyjątkową urodę, która zwróciła uwagę fanów. Dodatkowo wystawne życie Lucciany, zapewnione przez jej ojca, multimilionera, przyciąga wzrok ciekawskich.

 W jej mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć, na których pokazuje, jak dostatnie życie wiedzie w pięknej willi i gdzie jeździ na liczne wakacje. 

Tym razem na jej profilu znalazło się zdjęcie, które rozgrzało fanów do czerwoności. Piękna Lucciana pozuje do niego w bikini, opinającym jej niezwykle kobiece kształty. 

Dodatkowo wzrok przyciągają nasmarowane oliwką do ciała długie nogi modelki. W komentarzach zaroiło się natychmiast od komplementów. Zdjęcie gwiazda podpisała dość tajemniczo: 

Reklama

"Tyle pytań, a niewiele odpowiedzi", co mogło nawiązywać do jej niedawnego rozstania z ukochanym! 

Niespodziewany związek i nagłe rozstanie. Lucciana Beynon utarła nosa byłemu?

Na początku stycznia 2022 roku Lucciana Beynon była widywana z Wesem Nelsonem z programu "Love Island". Jednak według wielu doniesień Lucciana rozstała się ze swoim chłopakiem Wesem Nelsonem już w lipcu ubiegłego roku. 

To jednak nie sprawiło, że do tej pory gwiazda uporała się ze stratą. 

"Chociaż troszczyli się o siebie nawzajem, trudno było im utrzymać ten związek, więc się rozstali" - powiedziało źródło "Daily Mail".

Najwidoczniej gwiazda wciąż coś czuje do byłego ukochanego i stara się zdaniem wielu, zwrócić na siebie jego uwagę. 

  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lucciana Baynon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy