Czas się dla niej zatrzymał. Zdradziła sekret imponującej formy

Teresa Werner, polska wokalistka i prezenterka telewizyjna skończyła niedawno 66 lat, a wciąż zachwyca perfekcyjną sylwetką i doskonałą formą. Gwiazda zespołu "Śląsk" postanowiła zdradzić sekret młodego wyglądu i podzieliła się z fanami swoimi trikami. Są naprawdę proste!

Teresa Werner zachwyca perfekcyjnym wyglądem
Teresa Werner zachwyca perfekcyjnym wyglądem KurnikowskiAKPA

Teresa Werner debiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk, w którym występowała przez kolejne 33 lata. W 1991 roku wokalistka reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, na którym zajęła pierwsze miejsce.

Karierę solową Werner rozpoczęła stosunkowo późno, bo w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” oraz album "Spełnić marzenia", który uzyskał status platyny. Wokalistka została także odznaczona tytułem doktora honoris causa i honorową odznaką "Zasłużony dla kultury polskiej".

Od jesieni 2020 roku artystka sprawdza się także w roli prezenterki, prowadząc w Polo TV program "Koncert życzeń z Teresą Werner". Prywatnie jest natomiast szczęśliwą żoną i mamą Joanny.

Teresa Werner zachwyca sylwetką. Zdradziła sekret swojej formy

Choć Teresa Werner skończyła kilka dni temu 66 lat, to zachwyca formą i młodym wyglądem. Na zdjęciach, które gwiazda regularnie publikuje na Instagramie, widać, że nie tylko cieszy się życiem, ale dba o swój wygląd i zdrowie. Nic dziwnego, że fani wciąż zasypują ją komplementami.

Pytana o sekret swojej niesamowitej formy, wokalistka przyznaje, że stara się dbać o siebie i prowadzić zdrowy tryb życia. Piękna seniorka uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, kocha spacery i jogging, a od czasu do czasu wybiera się też na długie grzybobranie. Priorytetem jest dla artystki także zdrowy i długi sen - bardzo dba o jego jakość, bo wierzy, że ma on niebagatelny wpływ na jej formę i dobre samopoczucie.

Teresa Werner może się pochwalić idealną figurą
Teresa Werner może się pochwalić idealną figurą TricolorsEast News

Choć Teresa Werner stara się przestrzegać diety i zdrowo się odżywia, to od czasu do czasu łamie swoje żywieniowe postanowienia i pozwala sobie na coś słodkiego. Artystka jest ogromną fanką dobrej kawy i domowych wypieków, sama również sporo piecze. Werner przyznaje, że jej codzienne menu bogate jest też w świeże owoce, warzywa, dobre sery i wędliny.

66-letnia gwiazda przekonuje, że sekretem jej wyglądu jest po prostu balans we wszystkim. To on pozwala jej wciąż oszukiwać czas.

***

Prosty sposób na odchudzanie - domowa woda owsianaInteria Kulinaria
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas