Reklama

Daniel Martyniuk jest nie do poznania! Tak zmieniło się jego życie!

Daniel Martyniuk dał się poznać jako niesforny syn Zenona Martyniuka, który miał nie dość, że problemy prywatne, to zatargi z prawem. Po perypetiach z byłą żoną, zniknął z przestrzeni medialnej i teraz powrócił zupełnie odmieniony. Na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiają się wciąż nowe zdjęcia.

Co dzieje się z Danielem Martyniukiem?

 Daniel Martyniuk zaistniał w mediach w dość kontrowersyjny sposób. Wszystko zaczęło się od hucznego ślubu z Eweliną w 2018 roku. Krótko po nim pojawiły się wiadomości, że w domu Eweliny i Daniela miała miejsce interwencja policji, a sam syn Zenona był wówczas pod wpływem alkoholu. 

Sytuacja była głośno komentowana przez wiele miesięcy, a na jaw ciągle wychodziły nowe fakty. 

Przez wiele miesięcy Daniel, choć już dorosły, sprawiał nowe problemy swoim zmartwionym rodzicom, a finalnie rozwiódł się z Eweliną w 2020 roku. 

Zatargi z prawem, kłótnie z byłą żoną i korzystanie z używek sprawiły, że Daniel nie radził sobie ze swoimi problemami i wspierany przez rodzinę, korzystał z pomocy specjalistów. 

Zniknął na pewien czas z przestrzeni medialnej i nieco się wyciszył. Istnieje nadzieja, że takie postępowanie przyniosło zamierzony skutek, bo Daniel znalazł pracę i wrócił do prowadzenia swoich mediów społecznościowych. 

Na jego profilu pojawiły się nowe zdjęcia syna gwiazdora, który pracuje... na statku. To trudna i wymagająca praca, która najwyraźniej spodobała się Martyniukowi. On sam zmienił się wizualnie nie do poznania! 

Mężczyzna zapuścił brodę, przestał przejmować się markowymi ciuchami, a zamiast tego pokazuje się w roboczych rzeczach. Obecnie Daniel przebywa w Szwecji i tam wykonuje swoją pracę. 

Czy ta zmiana okaże się stała i Daniel w końcu spokorniał? Wiele może na to wskazywać! 

ReklamaINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Martyniuk | Zenon Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy