Reklama

Reklama

Daphne Joy w ekstrawaganckiej kreacji! Nie ma nic pod spodem!

Daphne Joy uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Robi to, publikując gorące zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda zaskoczyła internautów niecodzienną kreacją, która mocno pobudziła wyobraźnię odbiorców.

Daphne Joy zaskoczyła kreacją. Zrobiło się gorąco!

Daphne Joy to piękność, której uległ swego czasu sam 50 Cent. Pochodząca z Filipin gwiazda wykorzystała doskonale swoje 5 minut sławy i obecnie może pochwalić się całkiem sporym gronem wielbicieli. 

 Jej media społecznościowe obserwuje 1,7 milion internautów, a na sama dorobiła się fortuny działając w branży modowej. Była partnerka rapera chętnie prezentuje nowe stylizacje i niejednokrotnie zaskakuje tym swoich fanów. 

Tym razem również nie obyło się bez burzy w komentarzach, którą Daphne Joy wywołała jednym zdjęciem. Zaprezentowała się na nim w pięknej, szampańskiej sukni, pod którą nie miała bielizny. 

Reklama

Wszystko przez wyjątkowy krój kreacji, który nie pozwalał na założenie czegokolwiek pod nią. Suknia miała otwory ułożone w jednej linii, odkrywając nagie ciało gwiazdy. 

Trzeba przyznać, że stylizacja, którą wybrała Daphne Joy jest wyjątkowa i celebrytka wygląda w niej olśniewająco, ale na taką propozycję mogą pozwolić sobie tylko odważne wielbicielki mody. 

***

Zobacz też: 

Dorota Segda i Stanisław Radwan: z teatru do życia. Tak rozkwitało ich uczucie!

Robert Lewandowski z rodziną na Majorce. "Lewa" to nowa "królowa życia"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daphne Joy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy