Daphne Joy w niezwykle ponętnej sesji. Zrobiło się gorąco!

Daphne Joy, to była partnerka rapera 50 Cent'a, która ostatnio na jakiś czas zniknęła z przestrzeni medialnej, nie podając powodu swojej decyzji. Teraz jednak wróciła z nową energią i nowymi zdjęciami. Te najnowsze zdecydowanie podnoszą temperaturę!

Daphne Joy wciąż zachwyca swoich fanów, mimo upływu lat
Daphne Joy wciąż zachwyca swoich fanów, mimo upływu latMEGAAgencja FORUM

Daphne Joy zawdzięcza popularność byłemu partnerowi

Daphne Joy zasłynęła w amerykańskich mediach dzięki związkowi z raperem 50 Centem. Jednak już wcześniej, zanim zakochała się w muzyku, rozpoczęła karierę modelki.

Zaczęła pojawiać się na wybiegach i brać udział w coraz słynniejszych sesjach zdjęciowych. Pojawiła się na okładkach takich magazynów jak Show Magazine, King Magazine, BlackMen Magazine, Smooth i Ed Hardy Swim Campaign.

Jednak to miłość z raperem przyniosła jej prawdziwą popularność. W 2013 roku para powitała na świecie syna — Sirę. Jednak sielanka nie trwała długo, a w krótkim czasie po porodzie do mediów wpłynęła wypowiedź samej Daphne Joy o przemocy domowej, co było szokiem dla fanów 50 Cent'a.

Co prawda Daphne zarzuty wycofała, ale to sprawiło, że para rozstała się w niekoniecznie ciepłych stosunkach.

Dziś modelka wiedzie spokojne życie, wychowując syna, ale też będąc bizneswoman, prowadząc swoją markę modową i wciąż pracując jako modelka.

To właśnie zdjęcia z jej najnowszej sesji zdjęciowej wywołały spore emocje wśród jej fanów.

Piękne ciało 36-latki. Zdjęcia zachwyciły internautów

Daphne Joy zgromadziła w swoich mediach społecznościowych 1,7 miliona obserwatorów, a liczba ta wciąż rośnie. Choć niedawno gwiazda zniknęła z przestrzeni medialnej na jakiś czas, teraz znów wróciła z nowymi niespodziankami dla swoich fanów.

Daphne pochwaliła się najnowszą sesją zdjęciową, gdzie zaprezentowała swoje niezwykle kształtne ciało.

Modelka mimo upływu lat zachowuje doskonałą sylwetkę. Zawdzięcza ją genom, zabiegom medycyny estetycznej, ale też regularnym treningom, które chętnie pokazuje na swoim Instagramie.

Na najnowszych zdjęciach Daphne pozuje w czarnym kostiumie kąpielowym, odsłaniającym jej krągłe pośladki. Fani w komentarzach nie kryli zachwytu tymi widokami!

Ivona Pavlovic na 30-leciu PolsatuINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas