Dawno niewidziana Angelina Jolie. Bardzo się zmieniła?

Angelina Jolie niezbyt często pokazuje się publicznie. Jedna z najpopularniejszych aktorek USA woli angażować się w działalność charytatywną, niż uczestniczyć w życiu pełnym przepychu. Ostatnio jednak została przyłapana na lotnisku i w pełnej okazałości zaprezentowała swój podróżniczy styl ubierania się.

Angelina Jolie na Tony Awards
Angelina Jolie na Tony AwardsRex Features/EAST NEWSEast News

Wielka gwiazda, która unika czerwonego dywanu. Czym zajmuje się obecnie Angelina Jolie?

Angelina Jolie to amerykańska aktorka, reżyserka i producentka filmowa. Zdobyła światową sławę dzięki swoim rolom w filmach takich jak "Lara Croft: Tomb Raider", "Pan i Pani Smith", "Salt" oraz "Maleficent".

Angelina Jolie jest także matką sześciorga dzieci, z których troje adoptowała z różnych krajów. Angażując się tak bardzo w działalność charytatywną, nie ma zbyt wiele czasu na pojawianie się na imprezach branżowych. Wyjątkami są premiery filmów z jej udziałem i oczywiście wydarzenia o charakterze działalności społecznej.

Na próżno jednak szukać zdjęć Angeliny Jolie w niebotycznie drogich i finezyjnych kreacjach z wydarzeń pełnych przepychu i bogactwa. Aktorkę raczej można spotkać prędzej w codziennych sytuacjach, jak zakupy w sklepie, czy podróż.

To właśnie tym razem dziennikarze przyłapali Jolie na lotnisku w Nowym Jorku.

Piękny, klasyczny trencz. To jednak niezbyt dobry pomysł na lato?

Zamiana jesiennego trencza w letnią sukienkę - na taki trik zdecydowała się Angelina Jolie
Zamiana jesiennego trencza w letnią sukienkę - na taki trik zdecydowała się Angelina JolieBackgrid/East NewsEast News

Pojawiając się nawet na lotnisku, Jolie potrafi zwrócić na siebie uwagę. Na próżno u niej szukać sportowego dresu, czy obuwia idealnego do biegania. Jolie pojawiła się na lotnisku w klasycznym i minimalistyczny, wydaniu.

Aktorka tego dnia na podróż wybrała dwurzędowy trencz, który raczej kojarzy się ze jesiennymi stylizacjami, czym zaskoczyła znawców mody. Jolie jednak postanowiła z trencza zrobić... sukienkę i dobrała do niego czarne, kontrastujące z kremowym odcieniem trencza, kozaki na obcasie.

Stylizację uzupełniła o modną, oversizową torbę na ramię marki Saint Laurent oraz spore, przeciwsłoneczne okulary. Trzeba przyznać, że wyglądała niezwykle klasycznie i elegancko, choć pomysł wykorzystania jesiennego trencza w formie letniej sukienki jest dość ekstrawagancki.

Zobacz też: 

Met Gala 2024: Kwiaty i dekadencjaAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas