Demi Rose niczym Kleopatra w Egipcie. Tak poszła zwiedzać zabytki!

Demi Rose postanowiła zwiedzić jedno z najbardziej popularnych turystycznie miejsc na świecie - Egipt. Wybór wakacyjnego miejsca nieco zaskakuje, bo modelka przeważnie woli bardziej ekskluzywne i mniej zatłoczone zakątki. Jednak fani oniemieli, gdy zobaczyli pierwsze zdjęcia opublikowane przez ich ulubienicę właśnie z Egiptu.

Demi Rose uwielbia pracować podczas swoich podróży
Demi Rose uwielbia pracować podczas swoich podróży KP Pictures / Splash News/EAST NEWSEast News

Demi Rose i jej podróże. Modelka kocha piękne miejsca

Demi Rose dzięki karierze jaką osiągnęła w zawodzie modelki, może pozwolić sobie na niezwykle częste podróże. To jej niekwestionowana pasja, którą łączy z pracą.

Jednak potrafi też pokazać na zdjęciach piękno najpopularniejszych miejsc, jak zakątki Włoch, czy obecnie... Egipt. Wielu mogło zdziwić się najnowszą podróżą gwiazdy, bo właśnie poleciała ona do Egiptu, skąd opublikowała pierwsze zdjęcia.

Demi Rose niczym Kleopatra

Brytyjska modelka nie byłaby sobą, gdyby podczas zwiedzania starożytnych zabytków Egiptu nie pojawiła się w wyjątkowej stylizacji.

27-letnia modelka włożyła wystawną, bogato zdobioną, złotą suknię, gdy pozowała do zdjęć w świątyni Horusa. Oczywiście zdjęcia i nagrania robią wrażenie, pytanie jednak czy taki strój był odpowiedni w tak wyjątkowym miejscu?

Demi Rose zdaje się nie przejmować takimi sprawami i z dumą prezentowała stylizację, w której przypominała samą Kleopatrę.

Fani, choć byli nieco zaskoczeni modowym wyborem swojej ulubienicy, to nie szczędzili jej komplementów. Z pewnością modelka podczas tej wycieczki zaskoczy internautów jeszcze niejednokrotnie pozując w starożytnych ruinach!

30-lecie Polsatu: Dominika Tarczyńska o ulubionych programach i początkach karieryPOLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas